1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

16 Ocakta The Last of Us dizisi Geliyor

0

Heyecanla beklenen The Last of Us dizisi için geri sayım başladı. The Last of Us konusu ne? The Last of Us hangi platformda yayınlanıyor? The Last of Us dizisi ne zaman yayınlanıyor? gibi sorulara cevap arıyorsanız gelin hep beraber bu sorulara yanıt bulalım.

Çoğunuzun bildiği üzere The Last of US PlayStation platformunun en popüler yapımları arasında bulunuyor. Geçtiğimiz yıl oldukça popüler olan oyunun dizisinin geleceği oldukça kişiyi heyecanlandırmıştı.

Diziyi merakla bekleyen kullanıcılar için en çok sevindiren haberlerin başında The Last of Us dizisinin HBO tarafından hazırlanıyor olması. HBO’nun ülkemizde resmi olarak servisi bulunmadığı için çoğu kişinin aklında diziyi nereden izleyecekleri merak ediliyordu.

The Last of Us dizisi hangi platformda yayınlanıyor?

PlayStation platformunun en popüler yapımları arasında bulunan The Last of US oyunun dizisi BluTv ekranlarından izlenebilecek. Konuyla ilgili Blu TV’nin Twitter hesabından “Karanlıkta kaybolduğunda ışığı ara” paylaşımı yapıldı.

The Last of Us dizisinin konusu ne?

The Last of Us dizisinin konusu ne?
The Last of Us dizisinin konusu ne?

PlayStation platformunun en popüler yapımları arasında bulunan The Last of Us, yayınlanacak olan dizisi ile yıl boyunca en fazla merakla beklenen yapımlar arasındaydı. Ekranlara gelecek olan dizi ilk oyunun bir uyarlaması olarak karşımıza çıkacak.

Pedro Pascal Joel’i canlandırarak Dizinin başrolünde. Bella Ramsey ise yayınlanacak olan dizide Ellie’yi oynuyacak. Dizide modern uygarlığın yok edilmesinin 20 yıl sonrasında gerçekleşen olaylar konu ediniyor. Ellie insanlığı yok eden salgının tek çaresi olarak karşımıza çıkacak. Joel ise Ellie’yi kurtarmak üzere tutulan bir karakter. Fakat Joel, Ellie’yi bilim insanlarına teslim edip etmemek konusunda kararını henüz vermemiştir. Dizide Joel ve Ellie amansız zorlu bir dünyada hayatta kalma mücadelesi vericekler.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Fragman yayınlandı, izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

The Last of Us dizisi ne zaman yayınlanıyor?

Merakla beklenen dizi The Last of Us 16 Ocak 2023 Tarihinde BluTv ekranlarında kullanıcıların karşısına çıkacak.

The Last of Us Fragman

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap