8 Mile Filminin Dizisi Geliyor!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

8 Mile Filminin Dizisi Geliyor!

0

8 Mile Filminin Dizisi Geliyor! Dünyaca ünlü Rap sanatçısı 50 Cent, Eminem’in otobiyografi filmi olan 8 Mile’ın dizisi üzerinde çalışmalar yürüttüğüne dair açıklamalarda bulunda.

Günümüzde dahi övgüyle anılmaya devam eden Eminem’in otobiyografi filmi 8 Mile 2002’de vizyona girmişti. 8 Mile filmi ile iglili bugün yeni bir geişme yaşandı. Eminem ve Dr. Dre’nin yardımıyla pek çok başarıya imza atan rapçi 50 Cent, 8 Mile’ın dizisi üzerinde çalışmalar yürüttüğüne dair açıklamalarda bulundu.

Dünyaca ünlü rap sanatçısı, “8 Mile’ı televizyona taşıyacağım.” açıklamasıyla diziyi Big Boy TV’ye konuştu. 50 Cent, dizinin şüphesiz şekilde ‘müthiş’ olacağını dile getirdi.

8 Mile Filminin Dizisi Geliyor!

8 Mile Filminin Dizisi Geliyor!
8 Mile Filminin Dizisi Geliyor!

8 Mile filmi Eminem’in rapçi kimliğine erişmesini konu alıyordu. Hakkında haberler paylaşılan yeni dizi arasındaki fark, 50 Cent’e göre dizinin ‘daha modern’ bir yapıda olması olarak gösterilmesi. Dizi, Will Smith’in popüler sitcom’u “The Fresh Prince of Bel-Air” ile benzer bir dizi olarak ekranlara gelecek.

50 Cent, ayrıca dizide daha fazla detaya yer vermek istediğini ekledi.

8 Mile Filminin Dizisinde Eminem Olacak mı?

Konuyla igili açıklamalar yapan 50 Cent, dizide Eminem’in oynayıp oynamayacağı kamera önü veya arkasında nasıl bir rol üstleneceği ile ilgili bir bilgi vermedi. Diğer taraftan kendisi ve Eminem’in dizi konusunda hemfikir olduğunu da belirtti.

8 Mile Filminin Konusu

8 Mile Filminin Konusu
8 Mile Filminin Konusu

Kim olduğumuzun bir önemi yok. Yaşadığınız yerin neresi olduğu önemli bir detay değil. Yer yüzünde yaşayan herkesin belirli sınırları var. Fakat bazılarımız etrafını kuşatan bu sınırlar içerisinde gönüllü olarak yaşamaya devam ederler. Bu filmde bu sınırlar içinde yaşamayı reddetmiş bir adamın hikayesi anlatılıyor. Dünyanın en ünlü Rap sanatçılarından biri olan Eminem’in otobiyografi filmi olarak karşımıza çıkan yapımda, Eminem’in bu sınırları nasıl yıkıp parçaladığını izliyoruz.

8 Mile filmi nereden izlenir

8 mile filmi nereden izlenir sorusuna cevap arıyorsanız Dünyanın en büyük platformlarından birisi olan Netflix ekranlarından bu filme ulaşabilirsiniz.

Wednesday 2. Sezon Onayı Aldı detayları görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap