A101 Elektrikli Araç Satışına Başladı
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

A101 Elektrikli Araç Satışına Başladı

0

A101 Elektrikli Araç Satışına Başladı. A101,Volta EV1 isimli elektrikli araç için 119 bin 990 TL fiyat etiketiyle kullanıcılara sunmayı hedefliyor. Daha öncelerde tekne ve karavan gibi ürünlerle satış yapan A101, bugünler de elektrikli araç satmaya hazırlanıyor.

Ülkemizde zincir marketlerin kullanıcılara sunmuş olduğu ürün çeşitliliği bir hayli durumda. Daha önceleride zincir marketlerde farklı ürünler satışa sunulmuş olsada. Ülkemizin en büyük zincir marketlerinden biri olan A101 bu defa elektriki araç satışı yapmaya başladı. Daha önceleri karavan ve tekne gibi ürünleri kullanıcılarla buluşturan zincir marketin bu hamlesi sosyal medyada da bir hayli dikkat çekmeyi başarmış gibi görünüyor.

Haberin başlığı okuyucular için biraz ilginç olsa bile bu haber gerçek. A101, elektrikli bir araç olan “Volta EV1” model elektrikli aracı resmen satış yaptıgı ürünler listesine ekledi. Marketten elektrikli araç satın almak her ne kadar garip gelsede bu elektrikli araç, 119 bin 990 TL fiyat etiketine sahip. Bu elektrikli araçta üst düzey özellikler bulunmuyor olsa bile fiyatından dolayı kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor.

Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır? Yazının detaylarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

A101 Elektrikli Araç Satışına Başladı

A101 Elektrikli Araç Satışına Başladı
A101 Elektrikli Araç Satışına Başladı

Ülkemizde bulunan zincir marketlerde satılan ürün çeşitliliği her geçen gün biraz daha artarken, A101 tarafından satışına başlanan Volta EV1 sosyal medyada da kullanıcıların dikkatini çekti. Zincir marketin satışa koydugu bu elektrikli araç, iki kişilik olarak belirtilmiş durumda. Menzili 63 kilometre olan Volta EV1, 7-8 saatte tam şarj kapasitesine ulaşabiliyor. A101 tarafından satışa sunulan Volta EV1, 45 km/s hıza ulaşabiliyor ve oldukça küçük bir yapıya sahip olması ile birlikte kullanıcıların park sorunu pek fazla yaşamayacagı ortada. 2 kW’lık elektrikli motora sahip olan Volta EV1, bu sebeple tam olarak araba görülmüyor. Bu aracın uzunluğu 2,3 metre, genişliği ise 1 metre olarak yer alıyor.

Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden biri olan A101’de satışa sunulan elektrikli aracın ilan sayfasını buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap