Amazon Prime Gaming Yeni Yıla Özel Oyunlar
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun

Amazon Prime Gaming Yeni Yıla Özel Oyunlar

0

Amazon Prime Gaming Yeni Yıla Özel Oyunlar. Amazon Prime Gaming yeni yıl özel oyunlar duyuruldu. Duyurulan oyunlardan bazıları daha önce yüksek ses getirmiş oyunlar arasında.
Amazon, oyuncular için 400 TL’nin üzerinde birçok oyunu bedavaya kullanıcılara sunuyor. Yeni yıl yaklaşırken birçok şirkey kampanyalar düzenlemeye başlamış durumda. Kampanya düzenleyen firmaların arasında Amazon’da var.

Yakın zamanda ülkemizde Amazon, Prime aboneliğini aktif hale soktu. Aktif olduğu dönemde firma, aylık 7,90 TL fiyat politikası izledi. Amazon halen aynı fiyatı politikasını sürdürmeye devam ediyor. Diğer platformlara nazaran bu fiyat politikası ile kullanıcıları memnun etmeyi başardı. Prime üyeliği ile beraber kullanıcılara Prime Gaming hizmeti de veriliyor. Prime Gaming, oyuncular için çeşitli ayrıcalıklar içeren bir abonelik hizmeti.

Amazon Prime Gaming Yeni Yıla Özel Oyunlar
Amazon Prime Gaming Yeni Yıla Özel Oyunlar

Amazon Prime Gaming nedir?

Amazon Prime Gaming yeni yıl özel oyunlar sunarak pek çok kullanıcıyı heyecanlandırmayı başardı. Bununla birlikte bazıları halen Prime üyeliğini bilmiyor olabilir Bizde bu yazımızda konuyla ilgili bilgiler vermeyi planladık. Amazon Prime, ayda 7,90 TL’ye avantajlar sunan bir oyun hizmeti. Şunu ifade edelim ki 7,90 TL artık günümüzde çok düşük bir miktar olduğu ortada. Amazon’un halen aynı fiyat politikasını uygulaması takdire şayan.

Amazon Prime Avantajları

Amazon Prime aboneliğinin yanı sıra Prime Gaming üyeliği de aynı paket içerisinde bulunuyor. Prime Gaming, Prime üyeliğine sahip abonelerin yararlandığı bir konu.

 • Ücretsiz ve hızlı kargo
 • Özel indirimlerden yararlanma
 • Bedava film ve dizi izleme
 • Aynı gün teslimat özelliği
 • Ertesi gün teslimat özelliği
 • Twitch için bedava kanal aboneliği hakkını kullanma
 • Çeşitli oyun içi öğelere kavuşma
 • Aylık bedava oyunlar alma

Amazon Prime Gaming yeni yıl özel oyunlar

Amazon Prime Gaming hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcıların Amazon Prime üyeliği alması gerekiyor. Amazon Prime üyeliği Ayda 7,90 TL’ye alınıyor. Abonelik için gerekli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bu abonelikten ilk ay ücretsiz bir şekilde bu fırsattan yararlanma imkanınız mevcut. Kampanyaya katılmak isteyenler 27 Aralık ve 3 Ocak tarihleri arasında oyunları elde edebilecek.

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte ise kullanıcılar, daha fazla avantajdan yararlanma fırsatı bulacak. Amazon, Prime Gaming aboneliği ile oyunculara her ay ücretsiz oyun dagıtıyor. Bu avantajlar dahilinde pek fazla ücretsiz oyun dagıtılacak. Bu oyunlar arasında 400 TL fiyat etiketini geçen oyunlarda var.

Yılın Oyunu Elden Ring

Yılın En İyi Oyunları açıklandı The Game Awards 2022 yazımıza gitmek için tıklayın.

Amazon Prime Gaming yeni yıl özel oyunlarının içinde 259 TL fiyat etiketi bulunan Dishonored 2 oyunuda var. Bu oyun, fiyatı en yüksek oyun olarak listede oldukça göze çarpıyor. Diğer oyunlar ise 100 TL’nin altında diyebiliriz. Dishonored 2 oyunu, daha önce birçok ödüle layık görülen bir oyun. Amazon Prime Gaming’te ücretsiz olacak oyunlara aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.

Dishonored 2259 TL
SNK 40th Anniversary Collection50 TL
The King of Fighters 200335,39 TL
Real Bout Fatal Fury35,39 TL
The Last Blade 218,50 TL
The Last Blade18 TL
Metal Slug15 TL
Metal Slug 315 TL
Metal Slug X15 TL
Twinkle Star Sprites15 TL

Dishonored 2

Dishonored 2
Dishonored 2

Oyun maalesef türkçe dil desteğine sahip değil. Oyunda karakter, bir suikastçı olarak karşınıza çıkıyor. Oyunun sunduğu özelliklerden birisi kaliteli seslendirmeye sahip karakterler oluyor. Altyazı desteği ile beraber gelen bu özellik, gerçekçi dünya ile ilgi çekmeyi başarmış durumda.

Dishonored 2, Steam’de son derece olumlu yorumlara sahip. Oyun çıkalı birkaç yıl olsa da halen oynanan oyunlar arasında yerini koruyor. Gizlilik tabanlı FPS oyunu olan Dishonored 2, gerçekçi bir dünyaya oyuncuların keyifli zaman geçirmesini hedefliyor. Yayıncısı Bethesda Softworks olan oyun Arkane Studios tarafından geliştirildi. Oyun için pek çok eleştirmenin de yüksek puan verdiği biliniyor.

Oyunda yer alan özelliklerden birisi gelişmiş suikast yetenekleri oluyor. Kullanıcılar, istediği hedeften başlayarak gizli bir şekilde karakterleri öldürerek oyuna devam edecek. İster çatıda ister sokakta ister başka yerde bu operasyonu gerçekleştirmek mümkün. Oyuncuya geniş bir seçenek sunulmuş. Suikast çeşitlerinin yanı sıra oyun, aynı zamanda pek çok silaha sahip.

Dishonored 2 Sistem Gereksinimleri

Oyun için önerilen sistem gereksinimleri:

 • Windows 10 64 bit işletim sistemi
 • Intel Core i7-4770 veya AMD FX-8350 işlemci
 • 16 GB RAM
 • NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 480 ekran kartı
 • 6 GB VRAM

En düşük sistem gereksinimleri

 • Windows 7 64 bit işletim sistemi
 • Intel Core i5-2400 veya AMD FX-8320 işlemci
 • 8 GB RAM
 • NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7970 ekran kartı
 • 2 GB VRAM
 • 60 GB depolama alanı

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap