Aşk-ı Memnu Filmi Geliyor!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

Aşk-ı Memnu Filmi Geliyor!

0

Aşk-ı Memnu Filmi Geliyor!

Aşk-ı Memnu dizisi Yayınlandığı dönem milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyip, dizinin yayınlanan tekrarı bile binlerce kişi tarafından izlemişti. Efsane dizi Aşk-ı Memnu’nun filmi geliyor! Aşk-ı Memnun Filmi için çalışmaların başladığı haberleri gündeme bomba gibi düştü. En çok merak edilen konulardan biri olan Bihter rolünü ise filmin başrolünde bulunacak olan Farah Zeynep Abdullah canlandıracak.

Aşk-ı Memnu Türk televizyon tarihinin şüphesiz en popüler yapımlarından bir tanesi. Yayınlandığı dönem çok konuşulan dizi Aşk-ı Memnu ile ilgili oldukça heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Birsen Altuntaş’a göre Aşk-ı Memnu, bu kez bir film olarak ekranlarda olacak. İzleyicilerinin merakla beklemeye başladığı Filmin adı “Bihter”.

Bildiğiniz üzere Bihter, Aşk-ı Memnu dizisinin ana karakterlerinden biriydi. Aşk-ı Memnu yapımının dizi versiyonunda Beren Saat bu karaktere hayat vermişti. Elde edilen bilgilere göre filmde farklı bir oyuncu bu karaktere hayat veriyor.

Aşk-ı Memnu Filmi Geliyor!
Aşk-ı Memnu Filmi Geliyor!

Hangi Aşkı Memnu Karakterisin ? Aşkı memnu testi. Bu eğlenceli çözmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Aşk-ı Memnu Filminin Oyuncuları Kim?

Film hakkında pek fazla detay henüz paylaşılmamış olsa bile Birsen Altuntaş’a göre Bihter karakteri, Farah Zeynep Abdullah tarafından canlandırılacak. Farah Zeynep Abdullah en son Bergen filmiyle tüm sinemaseverleri kendisine hayran bırakmayı başarmıştı. Farah Zeynep Abdullah bu defa Bihter karakterine hayat verecek. Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı Bergen, 2022’de Türkiye’nin en çok izlenen filmi olarak Türk Sinema tarihine unutulmayacak bir rekora imza atmıştı.

Farah Zeynep Abdullah
Farah Zeynep Abdullah

Paylaşılan haberlere göre Bihter filmini TAFF Pictures üslenmiş durumda, film kadrosu ile ilgili cast görüşmelerini devam ediyor. Bir diğer yandan; filmin bir dijital platform için hazırlanmakta olduğu gelen bilgiler arasında. Halit Ziya Uşaklıgil’in ölümsüz eseri Aşk-ı Memnu romandan uyarlanan bir yapım. Filmin senaryosunu Merve Göntem yazacak.

Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/kultur-sanat/farah-zeynep-abdullahtan-film/14329/

Yazar Hakkında

Yorum Yap