Avatar 2: Suyun Yolu vizyona girdi! Avatar 2 Konusu, Avatar 2 Oyuncu listesi
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

Avatar 2: Suyun Yolu vizyona girdi! Avatar 2 Konusu, Avatar 2 Oyuncu listesi

0

Avatar 2: Suyun Yolu vizyona girdi! Avatar 2 Konusu, Avatar 2 Oyuncu listesi

James Cameron’un Yönetmen koltuğunda oturduğu ve 2009’daki ilk filmden tam olarak 13 yıl sonra izleyicinin karşısına gelmesi merakla beklenen Avatar 2 vizyona girmiş durumda. Sernin ilk filmi yayınlandığı dönemde gişe rekorları kırarak Cameron’u tekrardan zirveye taşımada büyük başarı gösterdi. Vizyona giren Avatar 2: Suyun Yolu ise aynı başarıyı tekrarlayacak mı acaba herkesin merakla beklediği bir soru.

Avatar 2: Suyun Yolu vizyona girdi! Avatar 2 Konusu, Avatar 2 Oyuncu listesi
Avatar 2: Suyun Yolu vizyona girdi! Avatar 2 Konusu, Avatar 2 Oyuncu listesi

Avatar 2 konusu

Avatar 2 serinin ilk filminden bir kaç yıl sonrasını konu alıyor. Bu filmde Sully ailesinin karşılaştığı sorunlara tanıklık ediyoruz. Aile üyelerinin birbirlerini korumak için neler yapabildiğine ve nasıl hayatta kalmaya çalıştığını konu edinen filmde Neytiri ile Jake Sully’nin çocuklarını göreceğiz. 

Avatar 2 nereden izlenir 

Avatar 2: Suyun Yolu, Şu an için sadece sinema salonlarından izlenilebilir. Avatar 2’nin bir süre daha Netflix, Disney Plus, Amazon Prime gibi dijital servislere gelmesi beklenen haberlerden biri değil. Film izlemek isteyen kullanıcılar için Türkçe Dublaj ve Altyazı seçeneği ile birlikte sinema salonlarında izleyicilerin begenisine sunulmuş durumda.

Avatar 2 2022 sinema bileti fiyatları

Merak edilen diğer sorulardan biride Avatar 2: Suyun Yolu bilet fiyatları. İzlemek isteyenler ve bilet satın almak isteyenler fiyat araştırması yapmaya başladı. Hemen aşağıda filmin sinema biletlerinin başlangıç fiyatlarını bulabilirsiniz fakat unutmayın bazı sinema salonlarında kişi başı ücret 150 TL ye kadar çıkabiliyor. Avatar 2 bilet fiyatları:
Avatar 2 3D Tam bilet fiyatı: 70,00 TL
Avatar 2 öğrenci bilet fiyatı: 60,00 TL

Avatar 2 oyuncuları

Avatar 2 senaryo ekibinde James Cameron, Rick Jaffa, Amanda Silver, Josh Friedman ve Shane Sal gibi isimler bulunuyor.
Avatar 2 Avatar: The Way Of Water oyuncuları ise Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang ve Kate Winslet gibi yetenekli oyuncu kadrosuna sahip.

  • Sam Worthington
  • Zoe Saldaña
  • Sigourney Weaver
  • Stephen Lang
  • Kate Winslet
  • Cliff Curtis
  • Joel David Moore

Avatar 2 yaş sınırı 

Çocuklarıyla birlikte gidip bu muhteşem film zevkinden mahrum kalmak isteyen ailelerin kafasında Avatar 2 Yaş sınırı soruları geliyordur.  Avatar 2 Suyun Yolu filmi 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygun. 13 yaşından küçüklerin ise izlemesi tavsiye edilmiyor.

Avatar 2 Fragman

Merak edenler için Avatar 2 IMDb puanı 8,2 ve Metacritic skoru ise 69 olarak belirtilmiş durumda şuan için.

2022 Yılının en iyi dizileri

2022 Yılının en iyi dizileri, IMDB 2022 yılının en popüler dizilerini açıkladı. Listeyi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap