Diablo 4 Çıkış Tarihi Belli oldu
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Diablo 4 Çıkış Tarihi Belli oldu

0

Diablo 4 Çıkış Tarihi Belli oldu.
Blizzard tarafından geliştirilen ve ikonikleşen oyun serisi Diablo’nun en yeni oyunuolan Diablo 4 için çıkış tarihini nihayet belirlendi. Karanlık Atmosferi ile ilgi çekecek olan Diablo 4 oyun severler tarafından merakla bekleniyor. Oyun her ne kadar büyük bi heyecanla bekleniyor olsa bile oyunun fiyatının cep yakacağı ortada.

Video oyun sektörünün en prestijli etkinlikleri arasında yer alan The Game Awards, oyun kitlesini kendisine hayran bırakacak açılış gösterilerine ev sahipligi yaptı. The Game Awards tarafından yapılan etkinlikte yılın en iyiler listesin açıklandı. Yapılan etkinlikte yeni oyunlardan duyuralarda gerçekleşti. Bu yeni oyunlardan bir taneside Diablo 4. Bizde bu haberimizde duyurula Diablo 4 hakkında merak ettiginiz tüm detayları yakından incelemeye çalışacağız.

Diablo 4
Diablo 4 Çıkış Tarihi

Diablo serisi ile oyun severler ilk olarak 1996 yılında tanıştı. Hiç şüphesiz kendi döneminden en popüler oyunlar arasında gösteriliyordu. Geliştiricilerin sürekli olarak devam serileri üzerinde çalıştıkları Diablo 4 Milyonlarca kopya satmayı başardı. Serinin sevilen oyunlarından bir tanesi olan Diablo 3 ile 2012 yılında tanışmıştık. Gelen bilgiler arasında serinin en iyi oyunu olacak olan Diablo 4 çıkış tarihi Haziran 2023 te kullanıcıların karşısına çıkartılacagı bekleniyor.

Diablo 4’ün Diablo 3’ten farkları ne olacak?

Oyun serisinin diger oyunlarını daha önce oynamış olan kullanıcılar muhtemelen Diablo 4 oynarken pek fazla zorlukla karşılaşmayacak. Diablo 4 oldukça karanlık bir atmosferde geçecegi gelen bilgiler arasında. Canavarlara karşı koyma mücadelesi verecek olan oyuncular, Donmuş bir magarada uyanacak.

uan için oyun için gereklli olan sistem gereksinimleri hakkında bilgi verilmiyor olsa bile Diablo 4 Fiyatı belli oldu.

Diablo 4 Fiyatı

Diablo 4 Fiyatı
Diablo 4 Fiyatı

Diablo 4’ün cep yakacak fiyatlarını sizin için listeledik.

Standard Edition – PC1.199 TL
Digital Deluxe Edition – PC1.539 TL
Ultimate Edition – PC1.699 TL
Standard Edition – PlayStation 4/51.199 TL
Digital Deluxe Edition – PlayStation 4/51.539 TL
Ultimate Edition – PlayStation 4/51.699 TL

Diablo 4 Fragman

Diablo 4 Fragman
Yılın Oyunu Elden Ring

Yılın En İyi Oyunları açıklandı The Game Awards 2022 yazımıza göz atmak için tıklayın.

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap