Disney Plus Fiyat 2023, Disney+ Fiyatı 2023
 1. Ana Sayfa
 2. Dizi ve Film
Trendlerdeki Yazı

Disney Plus Fiyat 2023, Disney+ Fiyatı 2023

0

Bu yazımızda merak edenler için Disney Plus Fiyat 2023, Disney+ Fiyatı 2023 hakkında bilgiler veriyoruz.

Disney Plus, Pixar, Disney, Star Wars, Marvel ve National Geographic yapımlarını içeren bir dijital yayın platformu olarak ülkemizde de kullanıcılarına hizmet veriyor. Şirket ilk olarak 2019 yılında ABD’de kullanıma açıldı. Disney + Türkiye’de de 2020 yılında yayın hayatına geçmiş oldu. Dünyanın en büyük içerik platformlarından biri olan Disney Plus, kullanıcılarına için farklı dizi ve film seçeneğini izleme fırsatı barındırıyor. Disney Plyus uygun fiyatlarıyla bu konudaki diğer platformlara göre daha göre daha cazip geliyor birçok kullanıcıya göre. Merak edenler için Disney Plus üyelik fiyatları ne kadar? vb detaylara bu yazımızda yer verdik.

Disney Plus Fiyat 2023, Disney+ Fiyatı 2023

Disney Plus Fiyat 2023, Disney+ Fiyatı 2023
Disney Plus Fiyat 2023, Disney+ Fiyatı 2023

İsteyen kullanıcılar bu platformdan hem aylık hemde yıllık ödeme yaparak erişim imkanı saglayabilirler.

Disney Plus abonelik ücretleriFiyat
Disney Plus Aylık Üyelik69,99 TL
Disney Plus Yıllık Üyelik649,90

Disney Plus Üyelik Fiyatları Ne Kadar ?

Belirttiğimiz gibi kullanıcılar dilerlerse Disney Plus’a aylık veya yıllık olarak abone olup platforma istedikleri zaman erişim hakkına sahip olabilirler. Buna göre Aylık ödeme seçeneği ile Disney Plus’a üye olmak isteyenkullanıcıların 69,99 TL ödemesi gerekiyor. Yılık abonelik planı ile Disney Plus’a abone olmak isteyenlerin ise 649,90 TL fiyatı gözden çıkarmaları gerekiyor. Tabi bunuda belirtmekte fayda var eğer aylık degilde yıllık aboneliği seçerseniz %16 gibi bir indirim almış olucaksanız.

Disney Plus Üyelik Fiyatları Ne Kadar
Disney Plus Üyelik Fiyatları Ne Kadar

Disney Plus Nedir?

Disney Plus yani Disney+, Disney, Star Wars, Pixar, Marvel, ve National Geographic yapımları izleme fırsatı sunan bir dijital yayın platformu olarak kullanıcılarına hizmet veriyor. Dünyanın en büyük dijital yayın platformlarından biri olan Disney Plus, ilk olarak 2019 yılında ABD’de kullanıma sunuldu. Disney Plus Türkiye’de de 2020 yılında yayın hayatına katıldı. Disney+, bu konuda platform kullanıcılarına birçok farklı dizi ve filmi izleme seçeneği sunuyor. Benzer dijital yayın platformları arasında Disney+ uygun fiyatlarıyla da çogu kullanıcının gözdesi halinde.

Disney Plus Türkiye’de hangi Dizi ve Filmler var?

2020 Yılında ülkemizde yayın hayatına başlayan Disney Plus, birçok popüler yapımı kullanıcılarına izleme fırsatı sunuyor. Dev dijital yayın Platformu, Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic yapımlarınıda platformda izleme imkanı sunuyor.

Disney Plus’un Türkiye’de izleyicilerine izleme imkanı sunduğu bazı yapımlar şu şekilde;

 • Star Wars filmleri ve dizileri
 • The Mandalorian
 • National Geographic belgeselleri ve programları
 • Marvel Sinematik Evreni filmleri
 • Disney animasyon klasikleri
 • Hannah Montana
 • Pixar filmleri
 • High School Musical: The Musical: The Series
 • The Simpsons

Tüm bunlara ek olarak, Disney Plus Türkiye’deki kullanıcıları için özel olarak Türkçe dublajlı ve Türkçe altyazılı içerikler de bulunduruyor.

Disney Plus, özellikle Marvel ve Star Wars yapımları ile oldukça fazla kullanıcıya hitap ediyor. Marvel Sinematik Evreni filmlerine ek olarak, Disney Plus’a özel olarak hazırlanan WandaVision, The Falcon and The Winter Soldier ve Loki gibi dizilerde platformda mevcut.

John Wick 4 Fragmanını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Disney Plus’a nasıl üye olabilirim?

Disney Plus üyesi olmak için mobil uygulama yada platformun web sitesi üzerinden bir kaç basit adımda üyelik oluşturabilirsiniz.

Disney Plus üyeliği başka cihazlarda kullanılabilir mi?

Dijital içerik platformu Disney+ üyeliğinizi başka cihazlarda kullanmanıza olanak tanıyor. Fakat aynı anda izlemek isterseniz, platform bunun için sadece dört cihazda aynı anda izleme imkanı sunuyor.

Disney Plus Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Tıpkı üye olduğunuzda izlediğinize benzer bir kaç adımda, üyeliğinizi iptal etmenizde oldukça basit. Mobil uygulamadan veya internet sitesi üzerinden hesap ayarlarına giderek bir kaç adımda üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Disney Plus Kaç kişilik? Disney Plus’ı aynı anda kaç kişi kullanabilir?

Dijital içerik platformu Disney Plus, ülemizde aynı anda dört cihazda kullanma imkanı sunuyor. Yani bu demek oluyor ki aynı anda dört farklı cihazda Disney Plus izleyebilirsiniz.

Disney Plus’ta öğrenci indirimi var mı?

Şirket bununla ilgili herhangi bir kampanya üretmedi maalesef bütün kullanıcılar a

Disney Plus web sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap