DS 7 Crossback 2022 Fiyatı ve özellikleri
  1. Ana Sayfa
  2. Otomobil

DS 7 Crossback 2022 Fiyatı ve özellikleri

0

DS 7 Crossback 2022 Fiyatı ve özellikleri Makyajlanan Tasarımı ve yeni teknolojik özelliklerle donatılan 2022 DS 7 Crossback sonunda tanıltıldı. Artık daha agresif ve ‘lüks’ bir görünüme sahip olan SUV, motor seçenekleriyle de memnun edecek gibi.

Her ne kadar Citroen ile bağdaştırılıyor olsa bile 2014’ten beri bağımsız bir lüks otomobil üreticisi olan DS, ” DS 7 Crossback” isimli modelini güncellemiş durumda. Yapılan çalışmalarla hem güncel bir tasarıma hem de yeni motor seçeneklerine kavuşan DS 7 Crossback, otomobil tutkunlarının beğenisini kazanacak duruyor.

DS 7 Crossback 2022 Fiyatı ve özellikleri
DS 7 Crossback 2022 Fiyatı ve özellikleri

Dinamik silüeti, derin çizgileri ve heykelsi tasarımıyla DS 7, tüm ihtişamı ile yeniden yaratılıyor. Arkada balık sırtı desenli farlar, otomobilin hatlarıyla mükemmel bir bütünlük oluştururken yeni ön ışık imzasını uyumlu bir şekilde tamamlayarak güçlü ve çarpıcı bir görünüm ortaya koyuyor.

DS 7 Crossback 2022 Fiyatı

Araç ülkemizde de üç farklı motor seçeneğiylekullanıcıların karşısına çıkıyor. 1.600.000-1.700.000 bandındaki fiyatlarla satışa sunulmuş durumda. Aralık ayına özel olarak 300 bin TL, 12 ay %0,99 faizli kredi kampanyasıyla gelen DS 7, ülkemizde DS 7 E-TENSE 4×4, BlueHDi 130 ve PureTech 225 modelleriyle yollarda görüyor olabilecez.

DS 7 Crossback 2022 Fiyatı
DS 7 Crossback 2022 Fiyatı

DS 7 Crossback 2022 Özellikleri

Hem makyajlanan hem de yeni teknolojik özelliklerle donatılan DS 7 Crossback, daha önce bazı Avrupa ülkelerinde ön siparişe açılmış durumdaydı. O dönemlerde DS 7’nin ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı merakla beklenen haberler arasındaydı.

Bu otomobili dilerseniz benzinli, dilerseniz dizel, dilerseniz de hibrit motorla satın alabileceğinizi unutmayın. DS’in yenilenen SUV modeli, tüm tüketicilere hitap eden motor seçeneklerine sahip olarak karşınıza çıkıyor. Farklı ülkelere farklı motor seçenekleri sunacağını açıklayan DS, yenilenen SUV’da 130 beygirlik benzinli veya dizel motoru herkese sunmuş durumda. Bununla birlikte; 225 beygirlik, 300 beygirlik ve 360 beygirlik motor seçenekleri de tüketiciye sunulacak olan seçenekler arasında. Şirket, en güçlü modelin 0-100 km/sa hızlanmasının 5,6 saniye olduğunu belirtti.

Yalnızca dış tasarımda değil, iç tasarımda da ufak tefek değişikliklere gidilen DS 7 Crossback. Orta konsolda bulunan ve standart hale getirilen 12 inç boyutundaki bilgi-eğlence ekranı, sahip olduğu yeni yazılım ile kablosuz Android Auto ve Apple CarPlay desteği mevcut. Bu ekranın gece görüşü için özel bir yazılımı da sunulan özellikler arasında. DS 7 Crossback Tamamen hayalet gösterge ekranına sahip. Eeleştirilebilecek tek detayı ise muhtemelen kumanda şeklindeki vites topuzu olacak diye düşünüyoruz.

DS 7 Crossback 2022 Özellikleri
DS 7 Crossback 2022 Özellikleri
Elektrikli Opel Corsa-e Fiyatı ve Özellikleri

Elektrikli Opel Corsa-e Fiyatı ve Özelliklerini merak ediyorsanız bu yazımıza tıklayarak ögrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap