Elon Musk Bir Platforma Daha Gözünü Dikti
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Elon Musk Bir Platforma Daha Gözünü Dikti

0

Elon Musk Bir Platforma Daha Gözünü Dikti, olası bir satın alımın ilk haberlerini verdi. Musk Twitter’da kurumsal gazeteciliğe isyan etmeye devam ediyor. Dünyanın en zengin insanı olarak gösterilen Musk Twitter’da bulunan Revue platformunun rakibi Substack’e göz dikmiş durumda.

Musk son günlerde Twitter ifşa dosyalarını paylaşarak gündeme bomba gibi haberler sunuyor. Tabi bu ifşa dosyalarını paylaşırken dosyalardan hiç bahsetmeyen dev medya kuruluşlarına isyan edip duruyor. Dünyanın en ünlü insanının “Kurumsal habercilik neden halkı değil de devleti korumaya koşuyor?” gibi oldukça önemli tepkileri var.

Elon Musk Bir Platforma Daha Gözünü Dikti
Elon Musk Bir Platforma Daha Gözünü Dikti

Musk, yeni bir olası satın alımın ilk haberlerini paylaştı. Dünyanın en zengin adamının yeni hedefi, bağımsız yayıncıların bültenler paylaşarak abonelik ile para kazanmalarını sağlayan Substack platformu.

Elon Musk Substack satın alımına yeşil ışık yaktı.

Wall Street Silver hesabı, Musk’ın bu sorusundan sonra Twitter’ı Substack ile birleştirme fikrini sordu. Musk  Wall Street Silver hesabının bu sorusuna böyle yanıt verdi;

“Fikre açığım.”

Substack nedir?

Substack nedir?

Substack, yazarların kendisine abone olan takipçilerine dijital haber bültenleri göndermelerini ve abonelikler ile para kazanmaları imkanı veriyor.

Dünyanın En Zengin İnsanı Tekrar Elon Musk oldu 2022

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap