En iyi mobil araba oyunları
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

En iyi mobil araba oyunları

0

En iyi mobil araba oyunları sizler için bu yazımızda listeliyoruz. Artık günümüzde telefonlarda bilgisayarlar gibi yüksek teknolojilere sahip. Hal böyle olunca telefon kullanıcılarına sunulan çok fazla oyun var. Bu yazımızda sizler için En iyi mobil araba oyunlarını listeliyoruz.

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9 Legends
Asphalt 9 Legends

Telefondan oyun oynayan kullanıcılar için Asphalt serisi kesinlikle olmazsa olmazlar arasında. Araba oyunlarının oynandığı her dönemde Asphalt serisi en popüler oyunlar listelerinin en başlarında geliyor. Asphalt 9 Legends ismindende anlaşılacağı üzere serinin en son oyunu. Serinin diğer oyunlarından pek farkı yok gibi görünüyor olsa bile grafik kalitesi olarak diğer oyunlardan çok önde.

IOS telefonlarınızdan Asphalth 9 Legends indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Android telefonlarınızdan Asphalt 9 Legens indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

CSR Racing 2 

CSR Racing 2
CSR Racing 2

Mobil Cihazlar için geliştirilen en iyi drag araba yarışı olabilir. CSR Racing 2, oyun serisinin ikinci oyunu. Oyunda hem nostalji hemde günümüzde bulunan süper sport otomobilleri kunnalıp modifiye etmenize olanak sunuluyor. Bedava araba oyunları arasında CSR Racing 2 şüphesiz en çok tercih edilenler arasında.

Android Telefonlarınız için CSR Racing 2 indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
IOS Telefonlarınız için CSR Racing 2 indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Time Dergisi, 2022’nin en iyi oyunlarını seçti yazıyı görmek için tıklayın.

God of war Ragnarok

Mario Kart Tour

Mario Kart Tour
Mario Kart Tour

Nintendo EPD tarafından geliştirilen Mario Kart Tour  iPhone ve Android cihazlar için Nintendo tarafından kullanıma sunuldu.  Oyun 2019’da yayınlandı ve o zamandan beri milyonlarca kişi tarafından indirilmeye devam ediyor. Alışılmışın dışında olan bu oyun herkesin erişebileceği şekilde kullanıcılara sunuldu.

Android Telefonlarınız için Mario Kart Tour indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
IOS Telefonlarınız için Mario Kart Tour indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Traffic Racer

Traffic Racer
Traffic Racer

Traffic Racer, ilk olarak 2012 tarihinde piyasaya sürüldü. Traffic Racer milyonluk satış başarısına ulaşan bir oyun. Oyunun yapımcısı Soner Kara. Bu oyunun amacı trafikte sürebildiğiniz kadar hızlı sürüp en uzak mesafeye ulaşmak. Yarışları kazandıkça oyun içi para kazanarak bu paralar ile farklı arabalar satın alabiliyorsunuz.

Android Telefonlarınız için Traffic Racer indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
IOS Telefonlarınız için Traffic Racer indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Car Parking Multiplayer

Car Parking Multiplayer
Car Parking Multiplayer

Araba park etme oyunu sevenlerden biriyseniz bu oyun tam size göre. Diğer araba park etme oyunlarından çok farklı gözüyor ilk bakışta. Bu oyunda sadece araba park etme oynamıyor aynı zamanda oyunun açık dünyasında diğer oyuncularla yarışma yapma imkanınız var. Car Parking Multiplayer yüz milyondan fazla kişi tarafından indirilen bir oyun.

Android Telefonlarınız içinCar Parking Multiplayer indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
IOS Telefonlarınız için Car Parking Multiplayer indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli oyunseverler için en iyi araba oyunları listesi paylaştık. Bedava araba oyunu oynamak isteyen kullanıcılar için birbirinden güzel oyunlar mevcut. Sizler için ücretsiz araba oyunları da yazımızda yerini aldı. Androis ve IOS telefon kullanıcıları bu yazımızı okuyarak bedava araba oyunlarını ögrenebilir. Sizler için hazırladığımız bu listede Araba Park etme oyunlarıda yerini aldı.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap