Epic Games Bugün 2 ücretsiz oyun veriyor
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Epic Games Bugün 2 ücretsiz oyun veriyor

0

Epic Games Bugün 2 ücretsiz oyun veriyor. Bir kaç gündür yılbaşı kampanyası olarak lanse edilen kampya ile Epic Games her gün bir oyunu ücretsiz kullanıcılarına sunuyordu Bugün ise her zaman yaptığı gibi haftalık ücretsiz oyun kampanyasını tekrar devreye soktu. Eximius: Seize the Frontline ve Dishonored: Definitive Edition bir hafta boyunca Epic games magazasında ücretsiz olarak kullanıcıları bekliyor olacak.

Epic Games Bugün 2 ücretsiz oyun veriyor
Epic Games Bugün 2 ücretsiz oyun veriyor

Epic Games Bugün 2 ücretsiz oyun veriyor

Epic Games sık sık yaptığı ücretsiz oyun hediyeleri ile dünyanın en popüler oyuncu platformlarından biri haline gelmeyi başardı.

Özellikle yılbaşı kampanyasında A+ oyunların verilmesini bekleyen platform kullanıcıları, Dishonored 2 oyununun kampanya kapsamında ücretsiz dagıtılacağına dair büyük beklentiler içerisindeydi. Oyuncular böyle bir beklenti içerisindeyken karşılarına Dishonored: Definitive Edition geliyor.

Dishonored: Definitive Edition oyunu 2015 yılında piyasaya giriş yapmıştı ve Bethesda tarafından yayınlanmıştı.

Platformun bu hafta verdiği ücretsiz oyun olan Dishonored’ın esnek dövüş sistemi sayesinde doğaüstü becerilerinizi, silahlarınızı ve elinizin altındaki sıra dışı cihazları birlikte kullanarak oyunun dünyasına adım atabilirsiniz. Bu hafta ücretsiz verilen oyun, intikam güdüsüyle hareket eden ve doğaüstü güçleri olan bir suikastçıyı oynadığınız sürükleyici bir birinci şahıs aksiyon oyunu karşımıza çıkıyor.

Bu hafta ücretsiz verilen ikinci oyun Eximius: Seize the Frontline. Bu oyunda Kıyamet sonrası şehirlerde 5 v 5 takımlar halinde mücadele ederken buluyorsunuz kendinizi. Oyun 2018 yılında oyuncularla buluştu, Eximius oyunu FPS ve RTS karışımı bir tecrübe oyunu olarak kullanıcılarını karşılıyor. Bu iki oyunu 5 Ocak tarihine kadar kütüphanenize ücretsiz olarak ekleme fırsatınız var.

Oyun platformlarından güncel haberleri görmek için Sitemizde bulunan Oyun kategorisine göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap