Epic Games Haftalık Ücretsiz oyunlar
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Epic Games Haftalık Ücretsiz oyunlar

0

Epic Games Haftalık Ücretsiz oyunlar kategorisinde bu hafta tam 3 tane oyunu ücretsiz veriyor.

Her hafta düzenli olarak ücretsiz oyun hediye eden Epic Games, Yılbaşı kampanyaları nedeniyle bir süre buna ara vermiş olsa bile gelenek tekrardan yerini aldı. Epic Games ücretsiz oyun kampanyaları sayesinde dünyanın en büyük oyun platformlarından olmayı başarmış durumda. Yılbaşından sonra ücretsiz hediye ettiği oyunlarla Firma oyun severlerin gönlünde taht kurmuş durumda.

Epic Games bu hafta tam 3 oyunu ücretsiz veriyor. Firmanın ücretsiz olarak verdiği bu oyunları 19 Aralık tarihine kadar kütüphanenize ekleyerek ücretsiz oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Epic Games Haftalık Ücretsiz oyunlar

Epic Games Haftalık Ücretsiz oyunlar
Epic Games Haftalık Ücretsiz oyunlar

Dilerseniz lafı çok fazla dolandırmadan Epic Games tarafından her hafta ücretsiz verilen oyunlardan bu haftaki 3 oyuna birlikte göz atalım.

Firmanın bu hafta ücretsiz olarak kullanıcılarına sunduğu oyunlardan biri Divine Knockout. Knockout çok oyunculu bir platform dövüş oyunu olarak karşımızı çıkıyor. Oyun kendi kategorisinin tek üçüncü şahıs platform dövüş oyunu olarak belirtiliyor. Bu hafta kullanıcılara ücretsiz sunulan bu oyun kısa süre önce piyasaya sürülmüştü. Bu oyunda Rakipleriniz ile mücadele ederek haritanın dışına göndermek için mücadele veriyorsunuz.

Hogwarts Legacy Sistem Gereksinimleri Yenilendi, Detayları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Firmanın kullanıcılar için sunduğu ücretsiz oyunlardan bir diğeri ise Gamedec oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun Anshar Studios tarafından 2 yıl önce geliştirilerek kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Bu hafta ücretsiz verilen Gamedec bir tıkla-ilerle ve rol yapma oyunu olarak karşımız çıkıyor. Bu oyunda 22. yüzyılın Varşova’sında sanal dünyaların içindeki suçları çözmeye çalışan bir dedektifi oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Epic Games haftalık ücretsiz yunlar rotasyonunda bu haftaki üçüncü oyunu ise First Class Trouble oluyor. First Class Trouble çok oyunculu bir oyu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde ISS Alithea uzay gemisinin ölümcül hale gelen yapay zekâsını devre dışı bırakmak için arkadaşlarınızla birlikte veya onlara karşı mücadele veriyorsunuz.

Divine Knockout (DKO) – Founders Edition, Epic Games Sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gamedec – Definitive Edition, Epic Games Sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

First Class Trouble, Epic Games Sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap