Epic Games ücretsiz oyunlar
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Epic Games ücretsiz oyunlar

0

Epic Games ücretsiz oyunlar yazımızda Epic Games‘in bu hafta verdiği ücretsiz oyunları görebilirsiniz.

Epic Games Her hafta olduğu gibi bu hafta da ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Epic Games tarafından bu hafta kullanıcılara sunulan 2 yeni ücretsiz oyun Fort Triumph ve RPG in a Box.

black desert online

En iyi çok oyunculu rol yapma (MMORPG) oyunları! yazımıza gitmek için tıklayın.

Her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games tarafından bu haftaki oyunları kullanıma açıldı ve haftaya vereceği oyunlar şimdiden belirlendi. Oyunseverlerin merakla beklediği Epic Games ücretsiz oyunlar listesinde bu hafta 2 farklı oyun var.

Epic Games’in bu hafta oyunseverler için ücretsiz sıundagu oyunlar Fort Triumph ve RPG in a Box. Oyunun Steam’deki değeri ise 82 TL. Bu oyunları 8 Aralık 2022 Türkiye saati ile 19:00’a kadar Epic Games’ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak. Oyunlara erişmek için magaza linklerini sizler için aşagıya ekledik.

Sayfa içindekiler

Fort Triumph

XCOM’ın sıra tabanlı savaşları ile HOMM’un dünya keşfini bir araya getiren bir strateji oyunu. Kasabalar kur, nesneleri topla, kahramanlarını geliştir ve fiziği kullanarak çevreni taktiksel bir biçimde etkile!
Fort Triumph Epic Games Sayfasına gitmek için tıklayın.

RPG in a Box

Hikaye ve fikirlerini hayata geçir! RPG in a Box, eğlenceli ve basit şekilde oyun ve başka interaktif deneyimler yaratmak üzere tasarlanan erişilebilir bir oyun yaratma aracıdır. Bu oyunu ücretsiz olmadığı herhangi bir zamanda almak isterseniz mağazada bulunan fiyatı 49TL.

RPG in a Box Epic Games Sayfasına gitmek için Tıklayın.

Saints Row IV: Re-Elected
Saints Row IV: Re-Elected

Epic Games’in ücretsiz oyunlar kampanyası her hafta devam ediyor. Haftaya verilecek olan hediye oyunlar Saints Row IV: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine​​​​​​​. Bu oyunları da 8 Aralık’tan itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap