Epic Games yeni yıla özel hediye oyunlar internete sızdırıldı Aralık 2022
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Epic Games yeni yıla özel hediye oyunlar internete sızdırıldı Aralık 2022

0

Epic Games yeni yıla özel hediye oyunlar internete sızdırıldı.
Dijital bir oyun mağazası olan Epic Games, özellikle son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyun ya da içerikler ile oyun severlerin büyük ilgisini topladı. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmayarak Epic Games her hafta ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Epic Games yeni yıla özel hediye oyunlar dağıtacağını açıklamıştı. 15 Gün boyunca her gün ücretsiz oyun hediye edeceği belirtilen şirketin, vereceği bütün oyunlar sızdırıldı.

Epic Games yeni yıla özel hediye oyunlar
Epic Games yeni yıla özel hediye oyunlar

En iyi çok oyunculu rol yapma (MMORPG) oyunları! yazımıza gitmek için tıklayın.

Epic Games yeni yıla özel hediye oyunlar

Sevilen oyun platformu olan Epic Games, yeni yıla özel olarak şimdiye kadar 39 TL değerindeki Horizon Chase Turbo , 160 TL değerindeki Bloons TD 6 ve Wolfenstein: The New Order oyunlarını kullanıcılarına ücretsiz hediye etti.

İşte o oyunlar;

TarihOyun
15 AralıkBloons TD 6
16 AralıkHorizon Chase Turbo
17 AralıkCostume Quest 2
18 AralıkSable
19 AralıkThem’s Fightin’ Herds
20 AralıkWolfenstein: The New Order
21 AralıkRemnants of Naezith
22 AralıkPlanet Coaster
23 AralıkHearts of Iron 4
24 AralıkThe Falcooner
25 AralıkHell Let Loose
26 AralıkFran Bow
27 AralıkKingdom Two Crowns
28 AralıkDevil Daggers
29 AralıkMass Effect Legendary Edition

Sızdırılan listede bulunan Mass Effect Legendary Edition ve strateji temalı bir oyun olan Hearts of Iron 4 de günümüzdeki popüler oyunlar içerisinde.

Epic Games ücretsiz oyunları nasıl alınır?

Epic Games Ücretsiz oyunlar

Sevilen oyun platformu Epic Games tarafından ücretsiz oyunlar nasıl alınır merak edenler için detayları ile birlikte paylaşıyoruz. Oyunlara ücretsiz olarak sahip olmanız için ilk olarak Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa buraya tıklayarak hesap oluşturabilirsiniz. Kayıt olmak için Gmail, ve Facebook hesaplarınızla kaydolmanızı saglayan kolaylıklar var. Artık bir Epic Store hesabına sahipseniz şimdi aşagıda paylaştığımız adımları izleyerek oyunları ücretsiz kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Store üye olduktan sonra platformda bulunan arama kısmına, hangi oyunu istiyorsak onu yazıyoruz.

Oyun karşımıza çıkınca oyunun sayfasına tıklıyoruz. Tıkladığımız bu sayfada oyunun bilgilerine ait bir sayfa görmüş olucaksınız. Bu sayfaya tıkladıktan sonra yazının sağ köşesinde teklifleri görüntüle butonuna tıklamanız gerekiyor.

Teklifleri görüntüle butonuna tıkladıktan sonra oyunun mevcut sürümleri karşımıza geliyor. ÜCretsiz yazan sürüme tıklıyoruz.

Bu adımları izledikten sonra karşımıza sipariş ver ekranı geliyor. Sipariş ver işlemini onayladıktan sonra ücretsiz bir şekilde bu oyunlar kütüphanenize ekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap