GeForce Now Türkiye Fiyatları
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun

GeForce Now Türkiye Fiyatları

0

GeForce Now Türkiye Fiyatları güncellendi. Ülkemizde son zamanlarda gerçekleşen zam rüzgarına NVIDIA GeForce Now Türkiye’de katılıp fiyatlarda zam uyguladı. Güncellenen fiyatlar hemen aktif hale getirildi. İşte GeForce Now Türkiye Fiyatları ve gelen zamlar.

NVIDIA, geçtiğimiz yıllarda GeForce Now hizmetini kullanıma sundu. Uygulama 2020 yılından beri tam sürüm olarak hizmet veriyor. GeForce Now duyurulduktan sonra Turkcell liderliğinde Türkiye sunucuları kullanıcıların beğenisine sunuldu.

GeForce Now Türkiye Fiyatları

GeForce Now Türkiye Fiyatları
GeForce Now Türkiye Fiyatları

Yapılan zamlar sonra uygulamanın güncel fiyatlandırması aylık paket 140 TL olarak güncellendi. GeForce Now 3 aylık premium paketi 300 TL olarak güncellenirken, 6 aylık paket ise 520 TL fiyat etiketi ile sunuluyor. Gelen zamlarla birlikte aylık 86 TL olarak hizmet verilecek. GeForce Now Yıllık paket almak isteyen kullanıcılar ise 960 TL fiyatı gözden çıkarıcak. Yeni fiyat güncellemleri ile yıllık paket aldığınızda, Aylık olarak 80 TL’ye denk oluyor. GeForce now uygulamasını ücretsiz oynamak isteyenler içinde ücretsiz abonelik hizmeti halen devam ediyor.

Güncel GeForce Now Türkiye fiyatları

Aylık3 Aylık6 Aylık12 Aylık
74,9 TL149,7 TL
89,9 TL199,9 TL349,9 TL
140 TL300 TL520 TL960 TL
Güncel GeForce Now Türkiye fiyatları
Güncel GeForce Now Türkiye fiyatları

GeForce Now, bundan önceki fiyatlandırma politikasına göre yaklaşık %60 oranında zamlanma getirmiş durumda. Uygulamanın bir aylık paketi daha önces 74,90 TL’den 89,90 TL’ye yükselmişti. Yapılan zamlardan sonra ise şimdi 140 TL olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Merak edenler için eski fiyatlar ve yeni fiyatları yukarıda bulunan tablodan inceleyebilirsiniz.

GeForce Now sistem gereksinimleri ve özellikleri

 Para ödemek istemeyen kullanıcılar için, ücretsiz bir abonelik planı bulunan uygulama zamlansa bile halen uygun fiyatlı bir ürün olarak kullanıcıların beğenisini topluyor. Sistem bulut tabanlı oyun keyfini mümkün kullanıcılarına mümkün kılıyor. Yoğunluk sebebiyle bekleme sırası olabilen ücretsiz abonelik planı, 30 dakikalık oturum süresi ile kullanılabiliyor.

Uygulama öncelikli erişim hizmetini para ile abonelik alan kullanıcılarına sunuyor. Uygulama içerisinde RTX yani ışın izleme desteği de mevcut. Para ile abonelik alan kullanıcılar bekleme derdi olmadan 6 saatlik süre dolunca tekrar giriş yapma hakkına sahip. GeForce Now kütüphanesi  her geçen gün büyümeye devam ediyor. Çoğunluk olarak düşük sistemli cihazları destekleyen uygulama, yüksek internet hızına ihtiyaç duyuyor. Uygulamayı verimli olarak kullanabilmeniz için en azından 15 Mbps internet hızına sahip olmanız gerekiyor.

 • 1080p 60 FPS -> 25 Mbps
 • 720p 60 FPS -> 15 Mbps

GeForce Now en düşük sistem gereksinimleri

 • 2 GHz işlemci hızı
 • 4 GB RAM
 • Windows 7 64 bit, MacOS 10.10, Android 5.0, iOS 14.2 veya iPadOS 14 işletim sistemi
 • NVIDIA GeForce 600 serisi, AMD Radeon HD 3000 serisi veya Intel HD Graphics 2000 serisi ekran kartı
 • DirectX 11

GeForce Now desteklediği kontrolcüler

 • Logitech oyun kumandası (F310, F510, F710)
 • Microsoft Xbox 360 ve Xbox One denetleyicisi
 • Sony Dualshock 4

Kaynak: https://gameplus.com.tr/

Xbox Game Pass Aralık oyunları 2022 yazımıza gitmek için tıklayın.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap