God of War dizisi geliyor! Sony Duyurdu
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

God of War dizisi geliyor! Sony Duyurdu

0

God of War dizisi geliyor! Sony Duyurdu. Amazon’un bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Prime Video için God of War dizisi ile ilgili haberler herkesin dikkatini çekti. Sony tarafından yaratılan karakterler öyküleri ve karakter gelişimleri ile ön plana alıyor.

Şu anda sadece Cory Barlog’un bu projede aktif bir şekilde çalışacağı hakkında bilgiler mevcut. Merakla God of War dizisi için bekleyen milyonlarca oyuncu ve seyirci bulunuyor. God of War projesi hakkında çıkan en ufak bir bilgi onlar için oldukça önemli.

God of War dizisi geliyor
God of War dizisi geliyor

God of War dizisi hakkında haberler

God of War dizisi için Geçtiğimiz mart ayından beri üzerinde çalışılan isimlerin olduğu biliniyordu.Dizi için bir araya gelen isimler arasında Mark Fergus ve Hawk Ostby bulunuyor. Iron Man ve Children of Men ikilisi Fergus tarafından yazılmıştı.

2022 Yılının en iyi dizileri

2022 Yılının en iyi dizileri, IMDB 2022 yılının en popüler dizilerini açıkladı yazıya gitmek için tıklayın

Amazon Studios’un PlayStation Productions ve Sony Pictures Television bu proje için harekete geçti. God of War’ın hikâyesi 240’tan fazla ülkede Prime Video aracılığıyla ekranlara gelecek.

Ostby sayesinde hayata geçirilen bir proje de The Wheel of Time oldu. Yunanistanın antik çaglarında ortalığı kana bulayan ve silahlarını Midgard’ın İskandinav diyarına sonsuza kadar kullanmamak üzere bırakan Savaş Tanrısı Kratos’un öyküsünü görüyor olacagız.

Aradan çok vakit geçmeden Kratos bu yolculuğun oğlu ile kendisi arasındaki bağları güçlendiren destansı bir arayıştan ibaret olduğunu kavrayacak. Oğlu ile Kratos için canavarlar ve tanrılar büyük bir tehdit bu evrende.

Karısı öldüğünden dolayı karısının son arzusunu yerine getirmek için yolculğa çıkan kratos. Görüşmekten pek hoşlanmadığı oğluyla tehlikeli bir yolculuğa dogru yol alıyor. Midgard evreninin en yüksek zirvesinden karısının küllerini sepmek için mücadele verecek.

Sony Pictures Television Studios Başkanı Katherine Pope bu konu hakkında “Bu güzel ve yürek burkan oyunu birinci sınıf bir heyecanlı aksiyon dizisine dönüştürmek için Amazon Studios’taki arkadaşlarımız ve PlayStation Productions’daki ortaklarımız ile çalışmaktan çok gurur duyuyoruz ve heyecanlıyız.” ifadelerini kullandı.

kaynak:https://deadline.com/2022/12/god-of-war-adaptation-playstation-video-game-series-order-prime-video-1235198842/

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap