İnstagram’da gizli hesapları görme taktiği, instagram gizli hesapları görme uygulamaları
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

İnstagram’da gizli hesapları görme taktiği, instagram gizli hesapları görme uygulamaları

0

İnstagram’da gizli hesapları görme taktiği, instagram gizli hesapları görme uygulamaları

İnstagram günümüzde en popüler sosyal meyda platformlarından biri. İnstagram kullanan kişi sayısı her geçen dakika artmaya devam ediyor. İnstagram kullanıcıları arasında bu sıralar en fazla sorulan sorular instagram gizli hesap görme, gizli instagram hesabı görme , Takip etmeden profil görme, instagram gizli profil görme, instagram gizlilik hesap görme olarak geliyor. Bu yazımızda merak edenler için bu sorulara cevap buluyoruz.

instagram’da gizli hesapları görme taktiği

İnstagram'da gizli hesapları görme
İnstagram’da gizli hesapları görme

İnstagram kullanıcıları hesaplarını hem herkese açık bir şekilde hem de profillerini takip etmeyen kullanıcıları gizleme şekliyle kullanabiliyor. Farklı sitelerde bu konuyla ilgili onlarca yazı mevcut fakat biz bu yazımızda instagram gizli hesapları görme uygulamalarını sizinle paylaşıyoruz.

Normalde takip etmediğiniz kişilerin paylaşımlarını eğer o kişi profilini gizlemişse imkansız. Bu konuyla ilgili olarak bazı uygulamalar gizli instagram hesaplarını görme fırsatını kullanıcılarına sunuyor.

instagram gizli hesapları görme uygulamaları

instagram’da bulunan gizli hesapları görmeniz için işinize yarayacak uygulamaları sırası ile paylaşıyoruz.

Ghostegro

Ghostegro stalk uygulamalarından biri olarak hizmet veriyor. Paylaşacağımız diğer uygulamalarda olduğu gibi bu uygulamayı uygulama mağazalarından indirmeniz mümkün degil. İnstagram gizli hesapları görme uygulamaları apk yoluyla elde edilebiliyor. Bu uygulamada gizli hesabını görmek istediğiniz kullanıcının da bu uygulamayı kullanıyor olması gerekiyor.

Unutmayın takip edeceğiniz profilin takipçilerinden birisi bu uygulamayı kullanmıyorsa göremezsiniz.

Pingru

Gizli instagram hesapları görme uygulamalarından biri olan Pingru bir gün içerisinde sadece 2 hesabın paylaşımlarını görmenize olanak sunuyor. Eğer günlük 2 profilden daha fazlasını görmek istiyorsanız uygulamanın ücretli sürümünü almak zorundasınız. Tekrar hatırlatmakta fayda var; Bu uygulamalar genelde uygulama marketlerinde bulunmuyor. Bu uygulamaları indirmek istiyorsanız internet üzerinden apk olarak indirmeniz gerekecek.

Ghosty

Paylaştığımız diğer uygulamalar gibi Ghosty de gizli istagram profillerini görme imkanı sunuyor. Ghosty kullanmak ücretsiz. Fakat bu uygulamada marketlerde bulunmuyor. Uygulamayı internet üzerinden apk olarak indirmeniz lazım. Market dışında uygulama indirdiğinizde özellikle gizlilik ayarlarınıza dikkat edin. Bu uygulamada gizli olan hesabı görmeniz için o hesabın takipçilerinden birininde bu programı kullanıyor olması gerekir. Aksi takdirde herhangi bir paylaşımı görüntüleyemezsiniz.

Lili APP

Üstte bahsetmiş olduğumuz Postegro adlı uygumala bazı marketlerde kullanıcılara sunulmuş durumda. Lili APP isimli bu uygumalayıda Postegro yanına alarak gizli olan instagram hesaplarını görmeniz için imkan veriyor. Lili App uygulaması Google Play strore’da mevcut. Bu uygulama diğer uygulamalara göre daha fazla kullanılıyor. Bunun nedeni ise Play Store magazasından indirilebiliyor olması.

Bu uygulamalar tamamen yasal olmadıkları için uygulama marketlerinde bulunmuyor lütfen indirmeden önce iyi düşünüp öyle indirin. Market dışındaki uygulamalara gizlilik konusunda pek güvenilir olmadıkları gibi telefonlarınıza zarar verebilirler.

Instagram hesap dondurma 1

Instagram hesap dondurma nasıl yapılır? görmek için tıklayın.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap