iPhone Batarya Değişim Ücreti Zamlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

iPhone Batarya Değişim Ücreti Zamlandı

0

iPhone Batarya Değişim Ücreti Zamlandı. Yeni zamlar neredeyse bütün iPhone modelleri için geçerli. Belirtilen yeni iPhone Batarya Değişim Ücreti 540 TL.

Ülkemizde ve dünyanın çogu ülkesinde son yıllarda görülmekte olan enflasyon oranları neredeyse her sektörde etkisini gösteriyor. Enflasyon oranlarından en fazla etkilenen sektörlerin başında Otomobil ve Elektronik sektörleri oluyor. Dünyanın en büyük telefon üreticilerinden biri olan Apple, batarya degişim ücretlerine zam getirdi. Bildiginiz üzere geçtiğimiz yıl itibari ile telefon ve birçok Apple ürününe ciddi zamlar yapılmıştı.

Yapılan açıklamalara göre iPhone batarya degişim ücretine gelen zamlar 1 mart itibari ile yürürlüge giriyor.

Konuyla ilgili Resmi internet sitesinde duyuru paylaşan Apple, 1 mart itibari ile batarya degişim ücretlerinin yenilendiğini belirtti. Yeni zamlı ücret ise 540 TL olarak paylaşıldı. Yapılmış olan bu zamlar iPhone 14 modelleri hariç bütün telefon modellerinde geçerli olacak. Paylaşılan duyuruya göre son çıkan model olan iPhone 14 dışındaki bütün modellerin batarya degişim ücreti yenilendi.

iPhone Batarya Değişim Ücreti

iPhone Batarya Değişim Ücreti
iPhone Batarya Değişim Ücreti
ModelBatarya Değişim Ücreti
iPhone 131.939 TL
iPhone 121.939 TL
iPhone 111.939 TL
iPhone X1.939 TL
iPhone 81.559 TL
iPhone 71.559 TL
iPhone 61.559 TL
iPhone SE1.559 TL

Dünyanın en büyük telefon üreticilerinden olan Apple, batarya degişim ücreti ile ilgili yaptıgı degişiklik hakkında resmi internet sitesinde; ‘ Şu anda geçerli olan garanti kapsamı dışında pil servisi ücreti Şubat 2023’ün sonuna kadar geçerli olmaya devam edecektir. 1 Mart 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, garanti kapsamı dışında pil servisi ücreti iPhone 14’ten önceki tüm iPhone modelleri için 540 TL tutarında artırılacaktır.‘ açıklamalarına yer verdi.

HONOR Magic5 Pro Özellikleri ve Fiyatı Yazımızı görüntlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

iPhone 14 batarya degişim ücreti ne kadar?

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biri olan Apple’ın, iPhone 14 için batarya değişim ücretlerinde herhangi bir fiyat yükseltme politikasına gidilmedi. Yapılan açıklamalara göre iPhone 14 modelleri için belirlenen tahmini batarya değişim ücreti, 2.119 TL olarak belirtilmiş durumda.

Apple resmi internet sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap