Jennifer Lopez Başrollü “Atlas”tan İlk Fragman Yayınlandı!
  1. Anasayfa
  2. Dizi ve Film

Jennifer Lopez Başrollü “Atlas”tan İlk Fragman Yayınlandı!

Jennifer Lopez Başrollü “Atlas”tan İlk Fragman Yayınlandı!
Hızla yaklaşan bir maceraya doğru, Jennifer Lopez’in yönetiminde, hayatta kalma mücadelesine katılmaya hazır olun! Netflix‘in heyecanla beklenen yeni filmi “Atlas”ın fragmanı 24 Mayıs’ta yayınlandı.

Merak uyandıran bu filmde, Lopez, yapay zeka kavramına derin bir güvensizlikle yaklaşan, misantrop veri analisti Atlas Shepherd’ı canlandırıyor.

Jennifer Lopez Başrollü "Atlas"tan İlk Fragman Yayınlandı
Jennifer Lopez Başrollü “Atlas”tan İlk Fragman Yayınlandı

Jennifer Lopez Başrollü “Atlas”tan İlk Fragman Yayınlandı

Jennifer Lopez Başrollü “Atlas”tan İlk Fragman

Shepherd, gizemli ve ortak bir geçmişi paylaştığı firari bir robotun peşine düştü. Ancak planları beklenmedik bir şekilde ters gittiğinde, insanlığın kaderini belirleyecek bir kararla karşı karşıya kaldı: Geleceği yapay zekadan kurtarmak için yapay zekaya güvenmek.

Yönetmen koltuğunda “San Andreas” filminin başarılı yönetmeni Brad Peyton’ın oturduğu bu filmde, Jennifer Lopez’in yanı sıra Simu Liu, Sterling K. Brown, Mark Strong, Abraham Popoola ve Lana Parrilla gibi deneyimli oyuncular da yer alıyor. Senaryo ise Leo Sardarian ve Aron Eli Coleite’e ait.

Netflix’in 2024 yapımı bu bilim kurgu filmi hakkında henüz çok fazla detay verilmedi. Yeni fragman sadece bir tanıtım niteliğinde, film hakkında olay örgüsüyle ilgili derin bilgiler sunmaktan kaçınıyor. Ancak, Netflix’in önceki hit filmlerinde olduğu gibi muhtemelen geniş ölçekli bir dünya sunacak olan detaylı görsel efektlerle hayata geçirilecek gibi görünüyor.

Türkiye’de en çok ne izleniyor? En Fazla aboneye sahip platformlar belli oldu Yazıyı görüntülemek için Buraya Tıklayın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir