1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

John Wick 4 Fragman

0

Aksiyon severlerin en çok beklediği filmler arasında olan filmin son fragmanı yayınlandı. Bu yazımızda John Wick 4 Fragmanı ve çıkış tarihine birlikte göz atıyoruz.

Bildiğiniz üzere Keanu Reeves’in baş rollerinde oynadığı John Wick serisi ilk olarak karşımıza 2014 yılında çıkmıştı. Seriyle ilgili daha önce çıkan üç film ise bol aksiyonlu ve izleyiciler tarafından oldukça begenilmeyi başarmıştı. Öyleki izleyicilerin heyecanla izlediği film serisi dünyada en fazla izlenen film serileri arasına girmeyi başardı.

John Wick 4 Fragman
John Wick 4 Fragman

Bu yıl çıkacak filmler arasında neredeyse herkesin merakla beklediği serinin son filmi daha şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başlandı bile.

Merakla beklenen filmin son fragmanı buğün yayınlandı.

John Wick 4 Fragman

John Wick 4 Fragman

Nas’ın ‘Got Ur Self A Gun’ şarkısıyla bizleri karşılayan fragman bir buçuk dakika sürmesine ragmen filmde izleyicilerin neler görecegi hakkında oldukça fazla fikir veriyor. Serinin son filminde Hikayenin kahramanı olan John Wick özgürlük için yürüdüğü bu yolda yeni engellerle karşılaşıyor.

2 saat 49 dakika sürecek olan John Wick 4 serinin en uzun filmi olmasının yanı sıra oldukça fazla aksiyona sahip olduğu da gelen bilgiler arasında. Bütün seride Başrol olarak görev alan Keanu Reeves, daha önceleri yaptığı açıklamarda serinin son filminin diper üç filme kıyasla çok daha zorlu olduğunu dile getirmişti.

Merakla beklenen serinin son filminin Yönetmen koltuğunda Chad Stahelski oturuyor. Ayrıca aksiyon severlerin merakla beklediği filmin oyuncu kadrosuda bir hayli geniş. Keanu Reeves’in yanı sıra Bill Skarsård, Donnie Yen, Laurence Fishburne, Hiroyuki Sanada, Lance Reddick, Ian McShane ve daha birçok ünlü isim bu filmde yer alıyor.

John Wick 4 ne zaman çıkıyor?

Aksiyon severlerin merakla beklediği film John Wck 4, 24 Mart’ta izleyicilerle buluşuyor.

Netflix Mart ayı takvimi Yazımızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap