2022 yılında Korsan Olarak En Çok İndirilen Diziler
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

2022 yılında Korsan Olarak En Çok İndirilen Diziler

0

2022 yılında Korsan Olarak En Çok İndirilen Diziler belli oldu. Pek çok başarılı dizi 2022 yılında ekranlara gelirken, tabiki bu dizileri korsan olarak indirenler de oldukça fazla. En çok indirilen dizi House of the Dragon.

Çok uzun süredir korsan ile mücadele hakkında çalışmalar sürüyor olsa bile, açıkcası bazen izlenen yayın politikaları insanları korsan yayına adeta muhtaç hale sokuyor. HBO Max inatla ülkemize gelmemesine rağmen Türkiye’de çok sayıda House of the Dragon hayranı bulunuyor.

Torrentfreak’in hazırladığı rapora göre House of the Dragon, 2022 yılında en çok korsan olarak indirilen dizi olmayı başarıyor. 3 yıl aradan sonra bir Game of Thrones yapımı yine en çok korsan indirilen dizi unvanını almış durumda.

2022 yılında Korsan Olarak En Çok İndirilen Diziler
2022 yılında Korsan Olarak En Çok İndirilen Diziler

2022 yılında Korsan Olarak En Çok İndirilen Diziler

SıraDiziPlatform
1House of the DragonHBO
2The Lord of the Rings: The Rings of PowerAmazon Prime
3The BoysAmazon Prime
4Moon KnightDisney+
5HaloParamount+
6Obi-Wan KenobiDisney+
7The Book of Boba FettDisney+
8Stranger ThingsNetflix
9She-Hulk: Attorney at LawDisney+
10AndorDisney+

En çok indirilen diziler arasında House Of the Dragon lider

Geçtiğimiz yıllarda Game of Thrones serisi, yayınlandığı yılın Korsan Olarak En Çok İndirilen Diziler arasında olmayı sürdürüyordu. Oldukça fazla izleyici kitlesi bulunan dizi 2019 yılında serinin sona ermesiyle birlikte Disney+ yapımları olan The Mandalorian ve Wandavision, en çok korsan olarak indirilen diziler arasındaydı.

Game of Thrones serisi bu kadar rağbet görürken bu yıl ise House of the Dragon listenin zirvesinde. House of the Dragon’un ardından ikinci sırayı ise yapımın en büyük rakibi olarak görülen The Lord of the Rings: The Rings of Power bulunuyor. Bu iki yapım arasında ciddi bir indirme farkı var.

Özel içeriklerin sayısı arttıkça insanlar her platforma yetişememeye başlıyor haliyle. Bu durumda yayın platformlarına özel içeriklerin üst sıraları doldurmuş olması şaşırtmıyor olsa gerek. Unutmadan listede sadece tek bir torrent platformundan gelen bilgiler yer alıyor.

Netflix En Çok İzlenen Diziler ve Filmler belli oldu 2022 yazıyı görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap