Lensa Benzeri Uygulamalar, ücretsiz yapay zeka avatar oluşturma
 1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji

Lensa Benzeri Uygulamalar, ücretsiz yapay zeka avatar oluşturma

0

Lensa Benzeri Uygulamalar, ücretsiz yapay zeka avatar oluşturma.

Bu günlerde sosyal medyada epey popüler bir akım oluştu; yapay zekaya portre gibi fotoğraflarımızı yaptırmak. İnternetin bitki örtüsü haline gelen ve her biri gerçekten de bir sanat eseri gibi görünen bu fotoğraflar, haliyle büyük ilgi görmeye başladı.
Yapay zeka desteği ile eklediğiniz fotoğrafları bir anda harika birer sanat eserine dönüştürmek mümkün. Kendi avatarınızı dilediğiniz temada tasarlayabileceğiniz en fazla kullanılan uygulamaları sizin için paylaştık.

Yapay zekanın ne kadar hızlı bir şekilde geliştigine hepimiz tanıklık ediyoruz. Özellikle son günlerde Lens programı ile avatar yapmak çok sık karşılaştığımız bir durum hale geldi. Bizde bu yazımızda Lensa benzeri uygulamalar ve ücretsiz yapay zeka avatar oluşturma uygulamalarını sizler için inceledik.

Lensa Benzeri Uygulamalar, ücretsiz yapay zeka avatar oluşturma
Lensa Benzeri Uygulamalar, ücretsiz yapay zeka avatar oluşturma

Avatar oluşturma uygulaması Lensa benzeri uygulamalara göz atmadan önce Lensa al uygulamasına göz gezdirmek isterseniz Buraya tıklayarak Lensa Al Kullanımı hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Lensa Benzeri Uygulamalar

Wonder

Wonder
Wonder

Eşsiz avatarlar üretebilen uygulamalardan bir tanesi wonder. Wonder’da avatar oluşturmak için ilk olarak 5 adet fotoğraf yüklemeniz gerekiyor. Yüzünüzün beş farklı açıdan görüntülerini uygulamaya yükledikten sonra istediğiniz stilde görselleri dilediğiniz gibi kullanmanıza olanak sunuyor. Wonder Pro kullanıcılarının kullanabildiği özellik için iOS kullanıcısıysanız haftalık 71,99 TL ödemeyi gözden çıkarmanız gerekiyor. Ömür boyu sınırsız kullanım için ise uygulamanın ücreti 549,99 TL fiyat etiketine sahip. Android kullanıcıları için haftalık 60,99 TL, ömür boyu sınırsız kullanım 434,99 TL olarak karşılıyor.

 • Puan: 4.1 (iOS) 2.8 (Android)
 • Boyut: 168 MB (iOS) 64 MB (Android)
 • İndirme sayısı: 5 milyon+
 • Geliştirici: Codeway

Remini

Remini
Remini

Seçtiğiniz fotoğraflarınızı yükleyerek istediğiniz tarzlarda avatarlar oluşturmanıza olanak sağlayan Remini’nin PRO versiyonu, iOS kullanıcıları için haftalık olarak 82,99 TL’lik bir ücretle karşınıza çıkıyor. Android kullanıcıları için ise haftalık ücret 214,99 TL olarak belirlenmiş durumda.Yapay zeka destekli fotoğraf uygulamaları arasında Remini, uzun süredir en sık kullanılanlardan biri olmayı başarmış durumda. Eski fotoğrafları yenilemek , fotoğrafların görüntü kalitesini düzeltmek, gibi pek çok özelliği bulunan uygulama son trende de dahil olmayı eksik etmiyor.

 • Boyut: 155 MB (iOS) 79 MB (Android)
 • İndirme sayısı: 100 milyon+
 • Puan: 4.6 (iOS) 3.6 (Android)
 • Geliştirici: Bending Spoons

AI Art

AI Art
AI Art

AI Art için iOS kullanıcılarının ödeyeceği haftalık ücret 219, 99 TL oluyor, Android için ise bu ücret 104,99 TL gibi bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkmış durumda. Yüklediğiniz 10 fotoğrafınızı baz alarak size özel 14 farklı tarzda ve 8 varyasyona sahip 112 avatar üretiyor.

 • Puan: 3.8 (iOS) 2.2 (Android)
 • Geliştirici: AIBY
 • İndirme sayısı: 100 bin+
 • Boyut: 125 MB (iOS) 58 MB (Android)

Voi

Voi
Voi

Voi, 40’tan fazla tarzda avatar oluşturmanıza imkan tanıyan bir uygulama olarak karşımızda . Fotoğrafı ve avatarınızda görmek istediğiniz tarzı seçtikten sonra oluşturulan görüntüleri dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz uuygulamada sınırsız avatar için iOS kullanıcılarına haftalık ücreti 60,99 TL olarak, yıllık ise 359,99 TL gibi bir fiyatla sunuyor. Android kullanıcıları ise haftalık 109,99 TL, aylık 659,99 TL fiyat etiketiyle diledikleri gibi kullanabilirler.

 • İndirme sayısı: 100 bin+
 • Geliştirici: Codeway
 • Boyut: 132 MB (iOS) 42 MB (Android)
 • Puan: 3 (iOS) 2.3 (Android)

Ücretsiz yapay zeka avatar oluşturma Ücretsiz avatar oluşturma uygulamaları

Dawn

Dawn
Dawn

Yapay zeka Avatarlarınızı yapabileceğiniz bir diğer popüler uygulamalardan biri ise Dawn. Bu uygulama tamamen aynı mantıkla çalışıyor. Yüklediğiniz fotoğrafları kullanarak size özel avatarlarlar sunuyor. Bu uygulamada İlk adımda ücretsiz 50 görsel kullanma imkanınız var. 50 Görsel kullandıktan sonrasın iOS haftalık 119,99 TL’lik bir ücret talep ediyor. Android’de ise bu ücret 87,99 TL fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor.

 • Puan: 4.8 (iOS) 2.9 (Android)
 • İndirme sayısı: 500 bin+
 • Boyut: 48 MB (iOS) 44 MB (Android)
 • Geliştirici: Splice Video Editor

Uygulamayı indirmek isterseniz indirme linklerini aşagıya bırakıyoruz.

ios kullanıcıları için dawn indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Android kullanıcıları için dawn indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Kullandığınız ve memnun kaldığınız yapay zeka avatar oluşturma uygulamaları varsa sizde bizimle paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap