1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

Margot Robbie’nin canlandıracağı Barbie filminden tanıtım Fragmanı Geldi 

0

Margot Robbie’nin canlandıracağı Barbie filminden tanıtım Fragmanı Geldi. Yakın zamanda beyaz perdeye konuk olacak olan ve çok konuşulan bir film geliyor. Mattel tarafından üretilen ve bir ikon haline gelmeyi başaran oyuncak bebek Barbie. Margot Robbie’nin canlandıracağı Barbie filminden bir fragman yayınlandı.

Mattel’in kurucularından olan Ruth Marianna Handler, kız çocuklarının oynayabileceği yetişkin oyuncak bebek olarak Barbie’yi yaptılar. O günden bu yana da oyuncak pazarı bir daha asla aynı olmayacaktı. Oyuncak sektöründe epeyi bir süre erkek çocukları için çeşitli rol modeller oluşturabilecek oyuncaklar ve aksiyon figürleri bulunuyordu. Fakat bunlara rağmen, kız çocuklarına yönelik oyuncaklar ya ev işlerini öğretiyor ya da kızlara sadece bebekleri layık görmekle yetiniliyordu.

Margot Robbie'nin canlandıracağı Barbie filminden tanıtım Fragmanı Geldi 
Margot Robbie’nin canlandıracağı Barbie filminden tanıtım Fragmanı Geldi 

Barbie, şüphesiz En ikonik ve en tartışmalı oyuncaklardan biri. Daha önce animasyon filmlerle gerek beyazperdeye gerekse de gümüş ekranlarda izleyicilerle buluşmayı başarmıştı. Şimdi ise bir canlı aksiyon Barbie filmi karşımıza çıkıyor. Filmden ait bir fragmanda geldi.

2022 Yılının en iyi dizileri, IMDB 2022 yılının en popüler dizilerini açıkladı listeyi görmek için tıklayın.

Barbie filminin fragmanı

Yayınlanan fragmanda Barbie bizi, en popüler Barbie modellerinden biri olan Swimsuit Barbie ile karşılıyor. Bu Barbie modeli 1959 yılında çıkmıştı ve Mattel’in 75. yılı için yeniden üretilmişti. Fragmanda Ken’i ve diğer karakterleri de görmmiz mümkünken Barbie’nin bebeklerle oynamanın sonunu getirdiği de gösterilenler arasında. Fragmanın devamında değişik dönemlerden Barbie kostümlerine de ratlıyoruz. Yine de Totally Hair Barbie gibi en bilindik versiyonlar fragmanda bulunmuyor. Bu modellleri sürpriz olarak saklıyorlardır belki kim bilebilir. Margot Robbie’yi 3 metrelik perukla görmek ilginç gelebilir tabi.

Barbie Filmi Resmen yıldılzar kadrosu denebilecek oyunları barındırıyor. Will Ferrell, Emma Mackey, Connor Swindells, Nicola Coughlan, Emerald Fennell, Kate McKinnon, Michael Cera, Simu Liu, America Ferrera, Ncuti Gatwa, Issa Rae, Kingsley Ben-Adir, Rhea Perlman, Sharon Rooney, Scott Evans, Ana Cruz Kayne, Ritu Arya ve Jamie Demetriou filmde görebilecegimiz isimler arasında. Ek olarakHari Nef ve Anexandra Shipp’in de yapımda ufak rollerle de olsa yer aldığı açıklandı.

Barbie filmi ne zaman çıkacak

Barbie filmin 21 Temmuz 2023’te vizyona giriyor.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap