Mart ayında Xbox Game Passten ayrılacak oyunlar
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Mart ayında Xbox Game Passten ayrılacak oyunlar

0

Mart ayında Xbox Game Passten ayrılacak oyunlar açıklandı. Kullanıcılarının begeniyle kullandıgı Game Pass kütüphanesinden Mart ayında 8 oyun ayrılıyor.

Xbox Game Pass aboneliği, Microsoft’un Xbox One, Xbox Series ve PC kullanıcıları için hizmet verdiği bir abonelik sistemi. Bu abonelik sistemi her ay belirtli bir ücret karşılıgında oyuncuların bir çok oyuna erişme imkanı sunan bir hizmet. Bu hizmete her ay yeni oyunlar eklendiği gibi aynı şekilde bazı oyunlarda bu abonelik kütüphanesinden bir süre sonra ayrılıyor. Dilerseniz bu yazımızda Xbox Game pass kütüphanesinden mart ayında ayrılacak oyunlara birlikte göz atalım.

Mart ayında Xbox Game Passten ayrılacak oyunlar

Mart ayında Xbox Game Passten ayrılacak oyunlar
Mart ayında Xbox Game Passten ayrılacak oyunlar

Paradise Killer, Undertale ve Marvel’s Guardians of the Galaxy ve bunlara ek olarak 5 oyun daha Xbox Game pass kütüphanesinden mart ayında ayrılıyor. Oyuncular tarafından oldukça begenilen bu oyunlar maalesef bu ay itibari ile game pass kütüphanesinde bulunmayacak. Saydıgımız bu 3 oyuna ek olarak ise Young Souls, Kentucky Route Zero: TV Edition, Goat Simulator, F1 2020 ve Zero Escape: The Nonary Games olmak üzere toplamda 8 oyun bu ay Game Pass kütüphanesinden ayrlıyor.

Tabi Xbox Game Pass kütüphanesinde oyunlar ayrılıyor olsa bile sürekli olarak güncel yeni oyunlar bu abonelik sistemine üye olan kullanıcıların begenisine sunuluyor. Microsoft, Xbox Game Pass aboneli için yeni oyunlar eklemeyi de ihmal etmemiş görünüyor.

29 Mart tarihine kadar Valheim ve MLB The Show 23 gibi oyunlar Xbox Game Pass üyeleri için kütüphaneye eklenecek olan yeni oyunlar arasında. Ayrıca F1 22 ve Wo Long: Fallen Dynasty’de erişime açıldıgını belirtelim.

Epic Games Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Rise of Industry Detayları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mart ayında Xbox Game Passten ayrılacak oyunlar

  • Paradise Killer – Konsol ve PC
  • Young Souls — Konsol ve PC
  • Undertale – Konsol
  • Kentucky Route Zero: TV Edition – Konsol ve PC
  • Goat Simulator – Konsol
  • Zero Escape: The Nonary Games – Konsol ve PC
  • F1 2020 — Konsol
  • Marvel’s Guardians of the Galaxy – Konsol ve PC
Kaynak: https://www.gamespot.com/articles/eight-titles-are-leaving-xbox-game-pass-on-march-15/1100-6511975/

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap