Fubar, Netflix’in Yeni Dizisi
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

Fubar, Netflix’in Yeni Dizisi

0

Fubar Netflix’in Yeni Dizisi . Bir dönemin efsane ismi Arnold Schwarzenegger, Netflix’in yeni aksiyon-komedi dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Birçoğumuzun hatırlayacagı üzere Arnold Schwarzenegger, Terminatör filmi ile hepimizin hafızalarında yer edinmişti.

Neredeyse hepimizin bildiği bir isim olan Arnold Schwarzenegger, uzun zamandır ekranlardan uzaktı. Ümlü aktör, Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından biri olan Netflix’in yeni yapımında ekranlara geliyor. 25 Mayıs’ta Netflix ekranlarından kullanıcıların begenisine sunulması beklenen dizi 8 bölümden oluşacak.

Fubar Dizisinin konusu ne?

Bir çok kişiyi şimdiden heyecanlandıran yeni dizi, ayrıca aksiyon ikonu olan Arnold Schwarzenegger’in ilk TV dizisi olarak dikkat çekiyor.

Netflix’in yeni projesi, bir baba ve kızının tüm ilişkilerinin bir yalan üzerine kurulu olduğunu ve her ikisinin de CIA ajanı olduğunu keşfettiklerinde nasıl bir durumla karşılaştıklarını konu ediniyor. Baba ve kız güçlerini birleştirirken sekiz bölümlük dizi, mizah, aksiyon ve casuslukluk kategorisinde işlenecek.

Fubar Dizisinin konusu ne?
Fubar Dizisinin konusu ne?

Merakla beklenen yeni dizide Arnold Schwarzenegger’in yanı sıra; Monica Barbaro, Jay Baruchel, Fortune Feimster, Milan Carter, Travis Van Winkle, Gabriel Luna, Andy Buckley, Aparna Brielle, Barbara Eve Harris ve Fabiana Udenio gibi oldukça ünlü aktörler yer alıyor.

Türkiye’de En Çok İzlenen Dizi ve Filmler Yazımızı Görüntülemek için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Fubar Dizisi ne zaman çıkacak?

Arnold Schwarzenegger’in yeni dizisi, 25 Mayıs’ta Netflix ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor.

Fubar Diz

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap