OnePlus 11 rekor kırdı
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

OnePlus 11 rekor kırdı

0

4 Ocak’ta ön siparişe açılan OnePlus 11 rekor kırdı. Çin’de satışa sunulan yeni amiral gemisi herkesi kendisine hayran bıraktı. Yeni model satış rekoru kırarak OnePlus tarihinde kendisine özel bir yer oluşturmuş oldu.

OnePlus firması, geçtiğimiz günlerde Çin’de gerçekleştirilen özel bir etkinlikte yeni amiral gemisi telefonu OnePlus 11’i dünyaya duyurdu. Yeni model özellikle güçlü donanımı ve rekabetçi fiyatı ile dikkat leri üstüne çekmeyi başarmıştı. Telefon, şimdi de Çin pazarında önemli bir başarıya ulaştı.

Sadece iki saat içerisinde OnePlus tarihindeki en hızlı ön sipariş rekoru gerçekleşti. OnePlus 11’in 4 Ocak’ta siparişe açılmasından hemen sonra sonra OnePlus Çin Başkanı Li Jie tarafından bilgiler aktarıldı. Her ne kadar firma tarihinde en büyük satış rakamlarına ulaşmış olduğunu belirtmiş olsa bile kaç adet satışın gerçekleştiği ile ilgili bir rakam belirtilmedi.

OnePlus 11 rekor kırdı
OnePlus 11 rekor kırdı

OnePlus satış rekoru!

Firma yetkilerinin verdiği bilgilerle ön sipariş konusunda rekorlar kıran yeni amiral gemisi 9 Ocak’ta satışa sunulacak. Durum böyle olunca bu rekorun çok fazla durmayıp yeni rekorun 9 Ocak’tan sonra kırılacağı ön görülüyor.

Ayrıca OnePlus CEO’su, yeni amiral gemisi hakkındaki söylentilere de açıklık getirmeyi ihmal etmedi. Yönetici Weibo’da kullanıcıların sorularına yanıt verdi. OnePlus 11 Pro’nun planda olmadığını ve önceki yıllarda piyasaya sürülen Pro modellerin yerini almayı amaçladığını açıkladı. Yeni amiral gemisi telefonun önümüzdeki ay düzenlenecek lansman ile küresel pazara açılması hedefleniyor.

Kaynak: https://www.gizmochina.com/2023/01/05/oneplus-11-achieves-fastest-sales-record-in-oneplus-history-claims-oneplus-president/

Cep telefonu taksit düzenlemesi, yeni taksit düzenlemesi yazımıza gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap