PS Plus Ocak 2023 Oyunları
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

PS Plus Ocak 2023 Oyunları

0

PlayStation Plus Essential sahiplerine verilecek PS Plus Ocak 2023 Oyunları açıklandı.

PlayStation Plus Essential, PlayStation Plus‘ın yenilenen sisteminde en alt abonelik planı. Neredeyse hepimizin klasik PS Plus aboneliği olarak bildiği PlayStation Plus Essential kullanıcılarına Ocak 2023’te verilecek ücretsiz oyunlar netlik kazandı.

Sürekli bazı sitelerde çıkan süylentilerden sonra Oyunların resmi olarak açıklanmasıyla ücretsiz verilecek oyunlar kesinlik kazandı. Neredeyse1.5 yıldır PS Plus oyunları bu söylentilerle oyunlar ücretsiz sunulmadan önce sızdırılmış oluyor.

PS Plus Ocak 2023 Oyunları
PS Plus Ocak 2023 Oyunları

PS Plus Ocak 2023 Oyunları

  • Fallout 76 (PS4)
  • STAR WARS Jedi: Fallen Order (PS5/PS4)
  • Axiom Verge 2 (PS5/PS4)

Yukarıda belirttiğimiz 3 oyun 3 Ocak’ta erişime açılmış olacak. Bu oyunları 7 Şubat’a kadar hesabınıza eklerseniz PS Plus aboneliğiniz olduğu sürece bu oyunları oynamaya devam edebileceksiniz.

Fallout 76 (PS4)

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan 2018 çevrimiçi aksiyon rol yapma video oyunu.

STAR WARS Jedi: Fallen Order (PS5/PS4)

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen 3. şahıs aksiyon-macera oyunu STAR WARS JediFallen Order‘da tüm galaksiyi kapsayan bir maceranın içinde bulabilirsiniz kendinizi.

Axiom Verge 2 (PS5/PS4)

Axiom Verge’in uzun zamandır beklenen devam oyunu Axiom Verge 2, yeni karakterler, yetenekler ve oynanışla yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

GeForce Now Türkiye Fiyatları yazımıza göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap