Recep İvedik 7 nerede yayınlanacak? Recep İvedik 7 ne zaman çıkıyor?
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

Recep İvedik 7 nerede yayınlanacak? Recep İvedik 7 ne zaman çıkıyor?

0

Recep İvedik 7 nerede yayınlanacak? Recep İvedik 7 ne zaman çıkıyor? Disney Plus platformuna özel Recep İvedik 7 yayınlaındı.

Sinemamızın rekorlar kıran Recep İvedik serisinin yedincisi olam film için Şahan Gökbakar ile Disney Plus platformu el sıkışmıştı. Disney plus Recep İvedik 7 filmini şuan kullanıcıların açmış durumda.

Recep İvedik 7 nerede yayınlanacak?

Recep İvedik 7 nerede yayınlacak?
Recep İvedik 7 nerede yayınlanacak?

Hayranlarının merakla beklediği Serinin son filmi olan Recep İvadik 7 Disney Plus platformundan izlenebiliyor. Yakın zamanda Disney Plus Türkiye fiyatlarına %85 gibi rekor bir zam gelmişti.  Disney Plus’ın Türkiye fiyatlarına 8 Aralık 2022 tarihi itibarıyla yüzde 85 oranında zam gelmiş durumda.

Disney Plus’In Türkiye aylık üyelik ücreti 34,99 TL’den 64 lira 99 kuruşa yükselme gösterdi. Türkiye Disney+ yıllık abonelik ücreti 349.90 TL’den 649.90 liraya yükselmiş durumda.

Recep İvedik 7 ne zaman çıkıyor?

Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak?
Recep İvedik 7 ne zaman çıkıyor?

Recep ivedik 7 9 Aralık 2022 bugün kullanıcıların erişimine sunulmuş durumda.

Recep İvedik 7 Konusu

Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik, köylülerle el ele veriyor. Recep ivedik projeye karşı heyecanlı ve komik bir maceraya atılmasını konu alıyor.

Şahan Gökbakar tarafından kaleme alınan ve yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın yaptığı filmde Şahan Gökbakar’a Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi eşlik etmiş durumda.

kurak gunler fragman 9 aralikta 1 2

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler 9 Aralık görmek için tıklayın.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap