Şahsiyet 2. Sezonu geliyor Şahsiyet 2. sezon ne zaman
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

Şahsiyet 2. Sezonu geliyor Şahsiyet 2. sezon ne zaman

0

Şahsiyet 2. Sezonu geliyor Şahsiyet 2. sezon ne zaman. Haluk Bilginer’e Emmy ödülü kazandıran, Yayınlandığı döneme damga vuran ve Şahsiyet dizisi 2. sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Disney Plus tarafından satın alınan Şahsiyet dizisinin 2. sezon detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Dizi 2018 yılında puhutv’de yayınlanarak hayatlarımıza girmişti. Şahsiyet dizisi hiç şüphesiz Türk televizyon tarihinin en etkileyici yapımlarından biri olarak yerini almış durumda.

Haluk Bilginer’e Emmy ödülü kazandıran dizi Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Hüseyin Avni Danyal gibi başarılı oyuncu kadrosu ile izleyenleri adeta kendisine hayran bırakmıştı. İzleyicileri üzen ise sadece 1 sezon sürmesiydi.

Haluk Bilginer, dizide canlandırdığı Agah Beyoğlu karakteriyle, Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü almaya hak kazanmıştı.

Şahsiyet 2. Sezon

Şahsiyet 2. Sezon
Şahsiyet 2. Sezon

Şahsiyet 2. Sezonu Birsen Altuntaş’ın haberine göre geliyor. Birsen Altuntaş’ın yaptığı açıklamalara göre Şahsiyet dizisinin hakları Disney+ tarafından satın alındı ve 2. sezon hazırlıklarına başlandı bile. Dizinin 2. sezonu merakla bekleniyor. Ayrıca şu günlerde dizinin 2. sezonu için cast seçimlerinin yapıldığı gelen bilgiler arasında.

Şahsiyet’in 2. sezonunun geleceği haberi dizinin hayranlarını epey heyecana sokmuş durumda. Dizinin yeni sezonuyla ilgili sosyal meyda platformlarından yüzlerce yorum yapıldı.

Şahsiyet 2. sezon ne zaman

Ay Yapım’ın Puhu’yla ortak çektiği dizi büyük bir ses getirmeyi başarmıştı. Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Hüseyin Avni Danyal’lı kadrosuyla seyirciye hem görsel, hem de düşünsel anlamda çok kaliteli bir yapım olarak karşısına çıkmayı başarmıştı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre efsane dizinin yeni sezonu çekilmeye başlandı. Şahsiyet’in devamı Disney Plus’ta izleyicilerin begenisine sunulacak. Şu günlerde dizinin cast çalışmaları yapıldığı gelen bilgiler arasında fakat dizinin ne zaman yayınlanacağı ile ilgili henüz net bir bilgi yok.

Sıcak Kafa Oyuncuları Kimler?

Sıcak Kafa Konusu, Sıcak Kafa Haluk Bilginer, Sıcak Kafa fragmanı konumuza gitmek için tıklayın.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap