Samsung Galaxy S23 Tanıtım Tarihi Açıklandı
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Samsung Galaxy S23 Tanıtım Tarihi Açıklandı

0

Samsung Galaxy S23 Tanıtım Tarihi Açıklandı. Dünyanın en büyük telefon üreticilerin biri olan Samgung’un yeni cihazlarını tanıtacağı tarih belli oldu. Yapılacak bu tanıtım ile Galaxy S23, Galaxy S23+ veya Pro ve Galaxy S23 Ultra modelleri dünyaya sunulacak. Bu modeller yanı sıra Galaxy Buds 2 Live ve Galaxy Watch 6 aksesuarları da Unpacked etkinliği sırasında tanıtılacak.

Samsung’un yeni tanıtacağı modeller ile ilgili internette oldukça fazla bilgi sızdırılmıştı. Bu sızıntıların bir son bulması adına Samsung Galaxy S23 serisinin tanıtılacağı Unpacked etkinliğinin 1 Şubat tarihinde yapılacağı kesinleşti. Dünyanın en büyük telefon üreticileri arasında bulunan Firma Tanıtım ile ilgili henüz bir davetiye göndermemiş olsa bile sitesinde tanıtım tarihi ile ilgili bilgilere yer verdi.

Samsung Galaxy S23 Tanıtım Tarihi Açıklandı
Samsung Galaxy S23 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Samsung Galaxy S23 Tanıtım Tarihi Ne zaman?

Merakla beklenen modellerin tanıtım tarihi kesinleşti. Yeni modellerin tanıtılacağı Unpacked etkinliğinin 1 Şubat tarihinde yapılacağı kesinlik kazandı. Şirketin Kolombiya departmanının web sitesinde Epik Zamanlar Geliyor başlığı slogan yerleştirildi. Yeni modelin tasarım konusunda Samsung Galaxy S22 serisiyile neredeyse aynı olacağı konuşuluyor. Unpacked etkinliğinde Galaxy S23, Galaxy S23+ veya Pro ve Galaxy S23 Ultra modelleri tanıtılacak.

OnePlus 11 rekor kırdı. Yazıyı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S23 Özellikleri

Daha önce belirttiğimiz gibi Samsung firması dünyanın en büyük telefon üreticileri arasında yer alıyor. Şirketin yeni tanıtacğı Galaxy S23 serisi akıllı telefon modellerinde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, 45W’a kadar hızlı şarj ve 200 megapiksele kadar kamera özellikleri ile geleceği beklentiler arasında.

Galaxy Buds 2 Live, Galaxy S22 FE, Galaxy Watch 6, Galaxy Tab S8 FE gibi cihazlarda bu yıl Samsung firmasından tanıtılması beklenen cihazlar arasında fakat bunlarla ilgili bir açıklama şirket tarafından yapılmış değil.

Kaynak: https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-s23-launch-date-confirmed-website/

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap