1. Anasayfa
 2. Dizi ve Film

Sıradışı Konulara Sahip 8 Film

Sıradışı Konulara Sahip 8 Film

Bu yazımızda Düşük Bütçelerine Rağmen Sıradışı Konulara Sahip 8 Filmi Sizler İçin Derledik

Zaman Sapması

Birlikte yaşayan 3 ev arkadaşı, komşularının penceresinde her akşam saat 8’de fotoğraf çeken bir kamera olduğunu fark eder. Fakat fotoğraflar tam 24 saat sonrasını göstermekte, yani gelecekten gelmektedir.

Zaman sapmasi
Zaman Sapması

Daire

Bir grup insan daire şeklindeki bir odada uyanır. Oraya nasıl geldikleri ya da aralarında nasıl bir bağ olduğu hakkında bir fikirleri yoktur. İki dakikada bir kimin öleceği hakkında oylama yapmak zorundadırlar.

daire
daire

Paralel Evren

Bir grup arkadaş birlikte akşam yemeği yerken aniden elektrikler kesilir. Bölgedeki diğer tek ev ise aniden oldukça tanıdık ve birbiriyle bağlantılı görünmeye başlar.

Paralel Evren
Paralel Evren

Suç Zamanı

Kırsaldaki evinin yakınındaki ağaçları izleyen bir adam, çıplak bir kız ve yüzü bandajlarla sarılı, onu izleyen gizemli bir adam görür. Göz atmak için dışarı çıkar ve onu felakete sürükleyecek olan olaylar zincirinin ortasında kalır.

Suc Zamani
Sıradışı Konulara Sahip 8 Film 19

Okyanusta Av

Jess, isteksiz de olsa arkadaşlarıyla birlikte bir yat gezisine katılır. Kötü hava şartları yüzünden, hiç kimsenin yokmuş gibi göründüğü gizemli bir gemiye binmek zorunda kalırlar. Jess bunun sonucunda, hayal bile edemeyeceği bazı seçimler yapmak zorunda kalır.

Okyanusta Av
Okyanusta Av

Düşman

Bir adam, film izlerken tıpkı kendisine tıpatıp benzeyen biri olduğunu fark eder. Daha fazla bilgi edinmek için yola koyulur; ancak sonunda kendisi hakkında bilmediği bazı gerçeklerle yüzleşir.

Dusman
Düman

Öteki

Durgun bir işte çalışan utangaç ve çekingen bir adam, tıpatıp kendine benzeyen agresif, manipülatif ve kendine güvenen yeni bir iş arkadaşı edinir. Hayatını adeta devralan meslektaşı aşık olduğu kızın peşine de düşer.

Oteki
öteki

Gizemli Kimya

Masum kurbanları hipnoz yöntemiyle soymak için kullanılan bir ilaç, herkesi birbiriyle bağlantılı bir şekilde bırakır. İki kurban bir araya gelerek başlarına neler geldiğini bulmaya çalışır.

Gizemli Kimya
Gizemli Kimya

 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir