Süper Lig Maçları Ücretsiz Nasıl İzlenir?
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Süper Lig Maçları Ücretsiz Nasıl İzlenir?

0

Süper Lig Maçları Ücretsiz Nasıl İzlenir? İki Hafta boyunca Süper Lig Maçları ücretsiz olarak izlenebilecek. Ülkemizde hepimizi derinden yaralayan büyük Deprem felaketinden sonra Süper lig maçlarının 2 hafta boyunca ücretsiz olarak yayınlanacagı açıklandı.

Bildiginiz üzere Ülkemizi derinden yaralayan büyük Deprem felaketinden sonra tüm ülke vatandaşları birlik olup depremden etkilenen vatandaşlarımız için yardım kampanyaları başlattı. Bu yardım kampanyaları dahilinde dün gece Futbol aleminde birbirinden degerli isimler Omuz Omuza kampanyası düzenleyerek depremden etkilenen vatandaşlarımız için yardım kampanyası başlattı.

Yapılan bu yardım kampanyası Dijital platformlarda ve spor kanallarında canlı olarak yayınlandı. Yayın süresi boyunca 845.7 Milyon TL yardım toplanmış oldu.

Ayrıca bunlara ek olarak Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, konuşma yaparak Süper Lig maçlarının önümüzdeki iki hafta boyunca ücretsiz olarak yayınlanacagını açıkladı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, açıklamalarında “beIN Medya Grubu’yla görüşme neticesinde, sporun birleştirici gücünü vurgulamak maksadıyla ligin önümüzdeki iki haftasında tüm futbol müsabakaları şifresiz herkese açık olacak.” ifadelerine yer verdi

Süper Lig Maçları Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Süper Lig Maçları Ücretsiz Nasıl İzlenir?
Süper Lig Maçları Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Ülkemizin 11 ilinde yaşanan yıkıcı büyük deprem felaketi sonrasında Süper Lig maçları devam ediyor. Süper Lig maçları yaşanan bu büyük felaket sonrasında geçtigimiz hafta erteleme maçları oynandı. Bu hafta itibari ile lig normal maç oynanmasına devam edecek. Süper Lig 24. Hafta maçları 3 Mart cuma itibari ile Alanyaspor Başakşehir maçı ile başlamış olacak. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yaptıgı açıklamalarda 24. ve 25. Hafta Süper Lig maçlarının ücretsiz olarak yayınlanacagını duyurmuştu.

Süper lig maçlarını ücretsiz olarak izlemeniz için yapmanız gereken tek şey ise BeIN’in TOD isimli dijital platformuna üye olmanız. BeIN’in TOD isimli dijital platformuna üye olarak Süper Lig maçlarını 2 hafta boyunca ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

EYT başvurusu e-Devlet’ten nasıl yapılır? Görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Süper Lig Maçları Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Süper Lig maçlarını iki hafta boyunca ücretsiz izlemek için ilk olarak, Todtv.com.tr adresine giriş yapın. Anasayfada bulunan Ücretsiz İzle butonuna tıklayın.
“Ücretsiz Süper Lig Paketi 0 TL” isimli paketin altındaki “Hemen Üye Ol” butonuna basın.
Ad, Soyad, E-posta ve telefon numaranızı girdikten sonra “Üyeliğimi Başlat”a tıklayın.
SMS doğrulamasını yaptıktan sonra maçları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Süper Lig Maçları 13 Mart tarihine kadar olan 24. ve 25. hafta maçları ücretsiz olarak izlenebilecek.

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap