The Last of Us İlk Bölümünü 4,7 milyon kişi izledi
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

The Last of Us İlk Bölümünü 4,7 milyon kişi izledi

0

The Last of Us İlk Bölümü geçtiğimiz günlerde ekranlara geldi. HBO tarafından kullanıcıların karşına çıkan dizi oldukça beğeni topladı.

Bildiğiniz üzere The Last of Us, kıyamet sonrası drama dizisi olarak ekranlara geldi. Merakla beklenen dizi sonunda izleyicilerin karşısında. Merakla beklenen dizi The Last of Us Ülkemizde BluTv platformundan izlenebiliyor. Diziye ait olan izlenme sayısı ile oldukça yüksek olduğu belirtiliyor. Gelen bilgilere göre The Last of Us İlk Bölümü 4,7 milyon kişi tarafından izlenerek beklentilerin çok üstünde olduğu belirtiliyor.

The Last of Us İlk Bölümünü 4,7 milyon kişi izledi

Paylaşılan ilk verilere göre The Last of Us dizisinin ilk bölümü Pazar akşamı HBO Max ve lineer platformlarında 4,7 milyon izleyici tarafından seyredildi. Merakla beklenen dizi The Last of Us’ın başarısı beklentilerinden üstünde olduğu idda edildi. Verilen bilgilere göre House of the Dragon’dan sonra HBO’nun en büyük ikinci yüksek açılış izlenmesi yakalayan dizi oluyor.

The Last of Us İlk Bölümünü 4,7 milyon kişi izledi
The Last of Us İlk Bölümünü 4,7 milyon kişi izledi

Bir diğer haber ise The Last of Us ek olarak ikinci sezonu geçen yıl çıkan Euphoria’nın ilk bölümünden neredeyse iki kat daha fazla izlenmiş olduğu. Euphoria, Amerika Birleşik Devletleri’nde bölüm başına ortalama 19,5 milyon izleyiciyi tarafından seyrediliyor. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren oldukça büyük ses getiren bir diğer dizi ise House of the Dragon elbette. Dünyanın neredeyse her yerinde oldukça büyük bir izleyici kitlesi bulunan dizinin ilk bölümleri neredeyse 10 milyon kişi tarafından izlenmişti. Bu kulvarda House of the Dragon hala açık ara farkla lider konumda.

 The Last of Us konusu ne? The Last of Us hangi platformda yayınlanıyor? The Last of Us dizisi ne zaman yayınlanıyor? gibi sorulara yanıt arıyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

İlk Bölümünü 4,7 milyon kişi tarafından izlenen The Last of Us, modern uygarlığın yok edilmesinden yirmi yıl sonrasını anlatıyor. Büyük felaketten hayatta kalmayı başaran Joel, 14 yaşındaki Ellie’yi sıkı güvenlikli bir karantina bölgesinden kaçırması için kiralanmıştır. Başlarda basit bir görev olarak görünen kurtarma operasyonu, kısa sürede acımasız, nefesleri kesen bir serüvene dönüşür çünkü her ikisinin de ABD’yi baştan sona geçmesi ve bu süre içerisinde hayatta kalmak için birbirlerine güvenmeleri şart.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap