1. Anasayfa
 2. Dizi ve Film

The Marvels Fragmanı Yayınlandı

The Marvels Fragmanı Yayınlandı
The Marvels Fragmanı Yayınlandı

The Marvels Fragmanı Yayınlandı. 10 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek olan The Marvels’ın ilk fragmanı yayınlandı. The Marvels Marvel Sinematik Evreni’nin 33. filmi olarak kullanıcıların karşısına çıkacak.

The Marvels filmi için uzunca bir süredir Marvel Studios tarafından çalışmalar yapıldığı haberleri gelen bilgiler arasındaydı. Gelen bu haberlerden sonra izleyicilerin merakla beklediği The Marvels’ın ilk fragmanı sonunda yayınlandı.

Her ne kadar film hakkında daha önceleri yapılan açıklamalarda filmin temmuz ayında vizyona girmesi beklendiği belirtilse bile, yapılan resmi açıklamaya göre The Marvels filmi 10 Kasım 2023 tarihinde vizyona giriyor.

Şimdi belirtilen tarih ile daha önceki tarih birbirin pek uyuşmuyor olsa bile bundan sonra devam edecek olan süreçte vizyon tarihi ile ilgili herhangi bir degişikligin yaşanması beklenmiyor.

Merakla beklenen The Marvels’ın yönetmen koltuğunda ise bir çoğumuzun Candyman ve Little Woods filmlerinden tanıdığımız ünlü yönetmen Nia DaCosta bulunuyor.

The Marvels Fragmanı Yayınlandı

The Marvels Fragmanı Yayınlandı
The Marvels Fragmanı Yayınlandı

Marvel Sinematik Evreni’nin 33. filmi olan The Marvels, 2019’da ekranlara gelen Captain Marvel filminin devamı olarak kullanıcıların karşısına gelecek. 10 Kasım 2023 tarihinde vizyona girmesi beklenen film Captain Marvel ile ekibinin başına gelenleri konu alarak kullanıcıların begenisine sunulacak.

Filmde Captain Marvel olarak Brie Larson’u göreceğiz. Iman Vellani’yi Ms. Marvel, Teyonah Parris ise Monica Rambeau rolüyle ekranlardaki yerini alıyor. Samuel L. Jackson, 10 Kasım 2023’te yayınlanacak olan filmde Nick Fury olarak izleyicilerin karşısında olacak.

The Marvels ne zaman çıkacak?

Marvels Sinematik evreninin merakla beklenen ve serinin 33. filmi olan The Marvels, 10 Kasım 2023 tarihinde vizyona giriyor.

The Marvels Fragman

Türkiye’de En Çok İzlenen Dizi ve Filmler yazımızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir