The Walking Dead yeni dizileri yolda!
efsane-zombi-dizisi-the-walking-dead-177-bolumuyle-final-yapti

The Walking Dead’in 11 sezonluk macerasının son bulması ile birlikte hayranlarının merakla beklediği yeni The Walking Dead dizileri duyuruldu, ilk spin-off gelecek yıl geliyor.

The Walking Dead yeni dizilerinin geleceği duyuruldu. “The Walking Dead: World Beyond” ve “Fear The Walking Dead” gibi, 3 yeni spin-off dizisi geliyor.

Yeni çıkacak olan diziler, The Walking Dead’in final bölümünün son kısmında izleyicilere duyuruldu. The Walking Dead evreninin ana dizisi, 12 yıl, 11 sezon ve 147 bölümden sonra, 20 Kasım akşamı son buldu.

The Walking Dead yeni dizileri 2023 yılında gelecek

Bu dizilerden yayınlanacak olan ilk dizi, daha önce Isle of the Dead diye adlandırılan City of the Dead oluyor. Bu ilk dizi, Maggie (Lauren Cohan) ve Negan’ı (Jeffrey Dean Morgan) New York’un zombi dolu sokaklarına atıyor. Manhattan’ın ana adadan koptuğu ve ölüler ile dolu bir “anarşi, tehlike, güzellik ve terör” yuvası olacağı belirtiliyor.

the walking dead
the walking dead

Yeni çıkacak olan bir diğer dizi ise Daryl Dixon, izleyen herkesin adından anlayacağı üzere Daryl’a odaklanacak ve Fransa’da geçecek bu yeni dizi. Bu diziden sonra, 2023’ün sonlarına doğru yayınlanması beklenen dizi , The Walking Dead hayranlarını belki de en çok bekleyeceği dizi olacak. Daha önce duyurulan ve herkesin merakla beklediği Rick Grimes Spin-Off dizisi gerçek oluyor ve Rick&Michonne adındaki mini dizi hayranları ile buluşacak, izleyiciler bu ikilinin “kıyamet sonrası dünyadaki aşk hikayesine” tanıklık etmiş olacak.

 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir