TOGG’dan açıklama
  1. Ana Sayfa
  2. Otomobil

TOGG’dan açıklama

0

TOGG’dan açıklama: Ön siparişleri sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan verebiliyor.

Şimdiye kadar paylaşılan üretim bandı videoları ile heyecanlandırmayı başaran TOGG’dan yapılan yeni açıklama ile elektrikli otomobilin ön sipariş sürecine açıklık getirildi. Türkiye’nin yerli otomobili TOGG‘u önümüzdeki yıldan itibaren yollarda görebilicez.

Ön siparişleri sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan verebilecek

 Togg C-SUV’un Mart 2023 tarihinde yollara çıkacağı tekrar belirtildi. Ön sipariş sürecinin Şubat 2023 tarihinde başlayacağı o tarihe kadar sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verilen ön siparişler alınacak.

TOGG’un twittter’dan yaptığı açıklama şu şekilde:

“Mart 2023 tarihinde yollara çıkacak akıllı cihaza olan ilginin gururla takip ediyoruz. Daha önce de açıkladığımız gibi ön sipariş sürecini Şubat 2023 itibarıyla başlatacağız. O tarihe kadar kullanıcılarımızı merkeze aldığımız #USECASEMobility vizyonumuza uygun bir şekilde sizleri sürece ilişkin bilgilendirmeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen ön siparişler dışında sipariş almadığımızı yinelemek isteriz. TOGG hakkındaki tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmenizi, TOGG tarafından açıklanmayan bilgilere itibar etmemenizi önemle rica ederiz.”

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap