Twitch Video İndirme Nasıl Yapılır? 

Twitch Video İndirme Nasıl Yapılır? Twitch bilindiği üzere dünyanın en popüler canlı yayın platformlarından biri. Özellikle oyuncuların bir numaralı favorisi olan platformdaki videoları bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza indirerek dilediğiniz zaman izlemeniz mümkün. Sizler için Twitch video indirme işlemi için kullanabileceğiniz programlara, internet sitelerini ve mobil uygulamalarını paylaşıyoruz.

Twitch İlk olarak 2011 yılında kullanıcılarıyla buluştu. Bugün sayısız yayıncıya ve milyonlarca aktif kullanıcıya sahip bir yayın platformu olarak hizmet veriyor. Pek çok farklı tema üzerinden canlı yayınlar yapılıyor olsa bile özellikle oyuncuların oyun oynarken canlı yayın açıyor olmaları, platformu oyuncular ve oyunseverler için vazgeçilmez bir sistem haline gelmş durumda. Ben canlı yayınları yakalayamıyorum derseniz devreye Twitch video indirme işlemi devreye giriyor.

Twitch video indirme işlemi için şimdilik dahili bir hizmet mevcut değil. Bu nedenle üçüncü taraf internet sitelerini, programları ve mobil uygulamaları kullanmak mümkün gözükmüyor. Twitch video indirme hizmeti sunan uygulamaların her biri kendine has özelliklere sahip, bu nedenle hangisini kullandığınıza göre aldığınız hizmet kalitesi de farklılık gösterecektir.

Twitch Video İndirme
Twitch Video İndirme

Twitch video indirme nasıl yapılır?

mobil uygulama ve internet siteleri

 • VodTwit: Downloader for Twitch
 • UnTwitch 
 • YouTube 4K Downloader
 • Clipr
 • Twitch Online Downloader
 • Twitch Leecher
 • CleverGet Twitch Downloader

Mobilden Twitch video indirme

Çoğu kişinin merak ettiğini ilk sırada sunalım; VodTwit: Downloader for Twitch, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza Google Play Store üzerinden indirerek kullanabileceğiniz Twitch video indirme imkanı saglar. Angolix tarafından geliştirilen mobil uygulama, uygulama mağazalarında bu türün en popüler uygulamalarından en başında.

Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. VodTwit: Downloader for Twitch mobil uygulaması ile dilerseniz abone olduğunuz Twitch kanallarındaki videoların otomatik olarak indirilmesi talimatını vermeniz mümkün. Uygulama üzerinden Full HD görüntü kalitesinde video indirme şansınızda mevut tabi. Ancak dikkat edin, indirdiğiniz videolar hem uzun hem de yüksek kaliteli olursa mobil cihazınızın dahili depolama alanında epey büyük bir yer işgal edebilir ama merak etmeyin, o koca videoları yalnızca ses dosyası olarak indirmeniz de verilen hizmetler arasında.

Twitch Leecher

Ben klasik bir kullanıcıyım, illa ki Twitch video indirme programı kullanmak isterim diyorsanız Twitch Leecher tam size göre . İşlevine göre oldukça düşük bir dosya boyutuna sahip olduğu için Twitch Leecher programını tüm bilgisayarlarda gönül rahatlığıyla kullanmanız mümkün. Twitch video indirme hizmeti veren internet sitelerinin aksine bu programın çok daha hızlı bir indirme sunduğunu belirtmek yalan olmaz.

Twitch Leecher programını indirip hızlı bir kurulum yaptıktan sonra Twitch hesap bilgilerinizi kullanarak program üzerinden platforma giriş yapıyoruz. Karşınıza ilk olarak abone olduğunuz kanalların videoları gelecektir. Dilerseniz tek tıkla tüm o videoları indirmek mümkün. Eğer varsayılan ayarları kullanmak istemiyorsanız indirmeden önce seçenekleri dilediğiniz gibi özelleştirme imanınızda var.

Twitch Video İndirme Nasıl Yapılır
Twitch Video İndirme Nasıl Yapılır

Tarayıcıdan Twitch video indirme: YouTube 4K Downloader

YouTube 4K Downloader internet sitesini açıyor ve indirmek istediğiniz Twitch videosunun bağlantını paştırmanız yeterli. Videoyu 160p ile 1080p arasında değişen bir kalitede indirebilir ya da ben sadece dinlemek istiyorum diyerek ses dosyası olarak indirme seçenekleri bulunuyor.

YouTube 4K Downloader adından yalnızca YouTube video indirme hizmeti veriyor gibi görünse bile aslında en başarılı Twitch video indirme internet sitelerininde arasında. Üstelik YouTube 4K Downloader hizmetinin Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge gibi internet tarayıcılarında kullanabileceğiniz uzantıları mevcut.

Twitch videolarını indirmeden kırpmak isteyenler için: Clipr

Elbette Clipr da diğer Twitch video indirme internet sitelerinden geri kalmıyor ve kullanıcılarına pek çok farklı video indirme seçeneği bulunuyor. Seçenekler üzerinden Full HD görüntü kalitesinde videolar dirmek mümkün. Eğer indireceğiniz video çok uzunsa ve hepsini indirmek istemiyorsanız video indirme seçenekleri üzerinden videonun hangi bölümünü indirmek istediğinizi saniyesine kadar seçip indirme işlemini başlatabilirsiniz.
Kullanıcılarına en hızlı Twitch video indirme yöntemini sunan internet sitelerinden bir taneside Clipr. Kullanıcılarına hem hızlı hem de güvenli bir video indirme garantisi veriyor. Yapmanız gereken tek şey siteyi açmak ve indirmek istediğiniz Twitch videosunun bağlantısını yapıştırmak bunun için yeterli.

Sadece Twitch video indirme değil kapsamlı hizmet arayanlar için: Twitch Online Downloader

Twitch Online Downloader internet sitesinin basit ve kullanıcı dostu bir arayüzü var ancak tasarım detayları sayesinde en profesyonel programlar bile yanında sönük kalıyor. Elbette indirmek istediğiniz videoları dilediğiniz görüntü kalitesinde ya da ses dosyası olarak indirebileceğiniziden bahsetmemize gerek yoktur. Üstelik videolarınızı farklı platformlarda paylaşmak isterseniz ona uygun bir indirme yöntemi bile bu hizmetlere dahil.

Twitch Online Downloader internet sitesi üzerinden aklınıza gelen gelmeyen 200’den fazla internet sitesinde yer alan videoyu kolayca indirmenize imkan veriyor. Listemizdeki her bir uygulamanın kendine özgü özellikleri var ancak konu yalnızca Twitch video indirme değil, çok daha fazlası olduğu zaman Twitch Online Downloader gerçek bir profesyonel oldugunu belirtmekte fayda var.

Telefon Ekrani e1667250705727

İnternet olmadan oynayabileceğiniz 10 muhteşem mobil oyun yazımıza gitmek için tıklayın.

 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir