Wednesday 2. Sezon Onayı Aldı
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

Wednesday 2. Sezon Onayı Aldı

0

Wednesday 2. Sezon Onayı Aldı

Son zamanlarda oldukça popüler olan Netflix yapımı doğaüstü gençlik dizisi hakkında sevindiren haber geldi. Wednesday yayınlandığı ilk andan itibaren oldukça beğeni toplamayı başardı. Öyle ki dizi dünyanın en büyük platformlarından biri olan Netflix’te en popüler diziler arasında yerini aldı. Dizi yayınlandıktan üç hafta sonra 1 Milyar izlenme saati gibi oldukça yüksek etkileşimler aldı. Durum böyle olunca dizinin yeni sezonunun gelip gelmeyeği binlerce kişi tarafından merak konusu oldu. Sosyal medya kanalı ile Netflix Wednesday 2. Sezon Onayı Aldı müjdesini kullanıcıları ile paylaştı.

Wednesday 2. Sezon Onayı Aldı
Wednesday 2. Sezon Onayı Aldı

Wednesday 2. sezon ne zaman?

Yayınlandığı 8 bölüm ile dizi kasım ayına bomba gibi bir giriş yapmaya başarmıştı. Merakla beklenen 2. sezon haberleri için bir Netflix’in sosyal medya kanalından tanıtım videosu yayınlandı. Paylaşılan tanıtım videosunda Ortega’nın popüler dansı dahil olmak üzere dizide viral olan çoğu sahne hızlı bir geçiş yapıyor. Tanıtım videosunda Ortega’nın “Son birkaç haftadır av oldum… uykularım kaçtı ve internette milyonlarca kez taklit edildim. Resmen işkenceydi. Teşekkür ederim. Tüm dünyada olay yaratan dizi geri dönüyor” sözleri yer alıyor. Paylaşılan içerikte dizinin 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağı ile ilgili bir bir bilgi maalesef verilmedi.

Wednesday dizisi konusu

Wednesday Addams, zeki, alaycı bir genç kız olarak Nevermore Akademisinde arka arkaya gerçekleşen cinayetleri araştırmaya başlar. Dizi Tim Burton’ın hayal gücünün ürünü. Doğaüstü gizemlerle dolu olan bir dedektif öyküsünü konu alan dizi , Wednesday Addams’ın Nevermore Akademisi’ndeki öğrencilik yıllarını ekranlara getiriyor.

Wednesday, yeni ortaya çıkan medyumluk yeteneğinde ustalaşmaya çalışıyor. Kasabada dehşet saçan kanlı bir cinayet serisini önleyecek ve 25 yıl önce ebeveynlerinin karıştığı doğaüstü bir gizemi çözmek onun işi.

Wednesday benzeri diziler, Wednesday dizisini beğenenler için 10 dizi tavsiyesi yazımızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap