1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film

Witcher’ların yaratılışı The Witcher: Blood Origin fragmanı yayınlandı

0

Witcher’ların yaratılışı The Witcher: Blood Origin fragmanı yayınlandı. Netflix, içeriklerini artırmaya devam ediyor. İlk Witcher’ın yaratılmasını anlatacak olan The Witcher: Blood Origin’in ilk fragmanı yayınlandı.

Netflix’in The Witcher serisi büyük değişikliklere doğru gidiyor, ana dizinin başrol oyuncusu Henry Cavill seriden ayrılmaya hazırlanıyor. Cavill’in üçüncü ve son sezonundan önce Geralt, Yennefer ve Ciri’den 1200 yıl öncesini konu alan The Witcher: Blood Origin çıkışını yapacak.

Witcher’ların yaratılışı The Witcher: Blood Origin fragmanı yayınlandı
Witcher’ların yaratılışı The Witcher: Blood Origin fragmanı yayınlandı

Yönetmen koltuğunda Sarah O’Gorman ve Vicky Jewson yer aldığı The Witcher: Blood Origin Dizinin oyuncu kadrosunda Sophia Brown, Laurence O’Fuarain, Michelle Yeoh, Lenny Henry, Mirren Nathaniel Curtis, Dylan Moran, Jacob Collins-Levy, Amy Murray ve Zack Wyatt gibi isimler yer alıyor. Büyüler, yıkım ve şiddet içeren fragman son derece begenilecek gibi duruyor. Paylaşılan fragmanda elf Scian karakterini görüyoruz.

The Witcher: Blood Origin konusu

The Witcher: Blood Origin, The Witcher evreninden 1200 yıl kadar öncesini konu alacak. Elflerin dünyasında yaşayan yedi dışlanmış karakterin maceraları ve ilk Witcher’ın yaratılışı anlatılıyor. canavarların, insanların ve elflerin dünyalarının birleşerek tek bir dünyaya dönüştüğü, dönüm noktası niteliğindeki “Kürelerin Birleşimi”ne yol açan olaylar da yeni dizide gösterilecek.;

Dört kısımdan oluşan The Witcher: Blood Origin, 25 Aralık’ta Netflix ekranlarında olucak.

Wednesday benzeri diziler, Wednesday dizisini beğenenler için 10 dizi tavsiyesini görmek için tıklayın.

Yazar Hakkında

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yorum Yap