1. Anasayfa
 2. Haberler

Xiaomi 13 Çıkış Tarihi Belli oldu

Xiaomi 13 Çıkış Tarihi Belli oldu
Xiaomi 13 Çıkış Tarihi Belli oldu

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden biri olsun Xiaomi, Xiaomi 13 Çıkış Tarihini açıkladı. Dünyanın en büyük telefon üreticilerinden biri olan Xiaomi, yeni seriyi Çin pazarında tanıtmıştı. Gelen bilgilere göre yeni telefonları küresel pazara getirmek için kolları sıvadı.

Çin’de gerçekleştirilen özel bir etkinlikte Kısa süre önce Xiaomi, amiral gemisi Xiaomi 13 serisi hakkında bilgiler vermişti. Yaşanan bu gelişmelerden sonra yeni akıllı telefonların küresel pazara ne zaman ekleneceği de büyük bir merak konusu olmaya başladı. Dünyanın en büyük teknoloji devleri arasında bulunan şirket, bugün nihayet Xiaomi 13 serisinin küresel lansman tarihini açıkladı.

Xiaomi 13 Çıkış Tarihi Belli oldu

Xiaomi 13 Çıkış Tarihi Belli oldu
Xiaomi 13 Çıkış Tarihi Belli oldu

Xiaomi, bugün erken saatlerde yeni bir duyuru paylaştı. Buna göre 13 ve 13 Pro modellerinin yaklaşan MWC 2023 etkinliği sırasında küresel pazar için tanıtılacağı açıklandı. MWC (Mobil Dünya Kongresi), çeşitli akıllı telefon ve ilgili teknolojilerin tanıtıldığı ve her yıl düzenlenen büyük bir etkinlik. Yeni etkinlik, 27 Şubat ila 2 Mart arasında Barselona’da kullanıcıların karşısına geliyor.

Samsung Galaxy S23 Tanıtım Tarihi Açıklandı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Xiaomi, sadece 13 serisi değil bununla birlikte MWC 2023 etkinliğinde tanıtılacak yeni teknolojilere işaret eden bir tanıtım görseli de ekledi. Tabi bu teknolojiler hakkında henüz detaylı bir bilgi verilmedi. Firma hakkında sürekli gelen sızıntılar neticesinde, etkinlik sırasında 13S Ultra ve 13 Ultra’nın da tanıtılacağını belirtebiliriz. Xiaomi 12S Ultra, Xiaomi 12 duyurusundan kısa bir süre sonra kullanıcıları karşılamıştı.

Kaynak: https://www.gizmochina.com/2023/01/10/xiaomi-13-13s-ultra-mwc-launch/

 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

"Hayâl gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayâl gücü tüm dünyayı kapsar." Albert Einstein

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir